Powrót do szkoły QNAP
ON-LINE

Cykl webinarów zakończony certyfikatem

qnap

Cykl webinarów prowadzony w ramach działalności
Certyfikowanego Centrum Treningowego QNAP

Zeszłoroczne, Wakacyjne Warsztaty QNAP są wielkim sukcesem z którego jesteśmy dumni. Podczas 7 spotkań przeszkoliliśmy 333 osoby i zebraliśmy fantastyczne oceny od uczestników.

Wraz z początkiem września wracamy do szkoły QNAP. Razem z naszym trenerem, Łukaszem Milicem, przygotowaliśmy cykl merytorycznych webinarów, które rozszerzą wiedzę na temat możliwości wykorzystania NASów QNAP. Pokażemy co się zmieniło od ostatniego roku, a dzięki wielu partnerom specjalnym zaprezentujemy wiele sposobów wykorzystania ich produktów z QNAP.

Dla uczestników przygotowaliśmy certyfikaty oraz specjalne nagrody za aktywność podczas spotkań! Zapraszamy!

Certyfikat uczestnictwa

Dla osób, które wezmą udział w minimum 6 spotkaniach z 7 planowanych, przygotowaliśmy oficjalny certyfikat uczestnictwa, który potwierdza kompetencje zdobyte podczas naszych webinarów.

Dzięki naszemu cyklowi „Powrót do szkoły QNAP” możesz zdobyć nowe kompetencje, potwierdzone odpowiednim dokumentem, bez ruszania się zza Twojego biurka!

Nagrody za aktywność

Dla osób aktywnie uczestniczących w warsztatach online, zadających ciekawe, merytoryczne pytania, przygotowaliśmy specjalne upominki od naszych partnerów strategicznych.

Po każdej z sesji wybierzemy najciekawsze pytania i nagrodzimy ich twórców. Cenimy aktywnych partnerów, bo wierzymy, że w ten sposób można nauczyć się najwięcej.

Prowadzący
lukasz_milic
Łukasz Milic
Certyfikowany Trener QNAP

Łukasz jest pierwszym w Polsce Certyfikowanym Trenerem QNAP, pracującym przy pierwszym w Polsce Autoryzowanym Centrum Treningowym QNAP.

W swoim portfolio ma nie tylko wiele udanych szkoleń (ponad 50 przeszkolonych inżynierów QNAP), ale także oglądane przez setki osób webinary QNAP w których pokazuje najciekawsze tajemnice urządzeń QNAP.

FileStorage
QNAP NAS – uniwersalny serwer sieciowy nie tylko do przechowywania plików.
12 września 10:00

Często rozwiązania typu NAS postrzegamy jako to miejsce w sieci, gdzie są filmy i zdjęcia.

Zobacz, dlaczego QNAP to zdecydowanie więcej! Skorzystaj z wielu bezpłatnych funkcji urządzenia, które pozwolą stworzyć zaawansowany serwer sieciowy zamknięty nawet w małym urządzeniu.

Zaawansowany storage – nie tylko dysk sieciowy
19 września 10:00

Zobacz, jak optymalnie skonfigurować urządzenie do pracy. Pamiętaj – od tego, jak skonfigurujesz swój storage zależy, jaką będzie miał wydajność oraz jakie funkcje będzie udostępniał.
Partnerem tego warsztatu jest firma Seagate, producent wydajnych dysków twardych. Pokażemy, dlaczego warto wybrać dyski Seagate do działania z rozwiązaniami QNAP oraz jakie dodatkowe możliwości oferuje producent.

seagate-ironwolf-hdd-10tb-dynamic-400x400.png.w240
NAKIVO-Backup-Replication
QNAP i backup na kilka sposobów
26 września 10:00

Na pewno słyszałeś, że ludzie dzielą się na tych, co backup robią, i na tych, którzy dopiero będą robić. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, zobacz, co oferuje QNAP. Pokażemy Ci, jak zabezpieczyć to, co znajduje się na urządzeniu dzięki mechanizmom migawek oraz replikacji, ale także zaprezentujemy, jak zmienić QNAP w zaawansowany backup apliance dla środowisk wirtualnych
Partnerem tego warsztatu jest firma NAKIVO, producent rozwiązania NAKIVO Backup&Replication, które pozwala na skuteczne zabezpieczenie maszyn wirtualnych działających w środowiskach VMware, Hyper-V czy Amazon EC2.

Wirtualizacja i sieci
3 października 10:00

Ten odcinek naszych warsztatów poświęcimy dwóm zagadnieniom – wirtualizacji oraz konfiguracji sieciowej. Pokażemy, że QNAP może być zarówno storage dla zewnętrznych środowisk wirtualnych jak Hyper-V czy VMware, ale też sam może pełnić funkcję hosta maszyn wirtualnych. Zobacz nowy interfejs i nowe funkcje. Ale to nie wszystko. Pokażemy też, jak skonfigurować w QNAP połączenia sieciowe, w tym agregujące kilka interfejsów sieciowych.
W tym odcinku partnerem specjalnym jest firma Planet, producent rozwiązań sieciowych – pokażemy, że warto zainteresować się przełącznikami sieciowymi tej firmy i wykorzystywać je w połączeniu z QNAP!

pic_virtualization03
ov-3f-img (1)
QNAP na straży bezpieczeństwa
10 października 10:00

Po 4 odcinkach na pewno będziesz już wiedział, że QNAP oferuje wiele ciekawych funkcji. Ale może jeszcze więcej! Zobacz, jak zmienić urządzenie w strażnika bezpieczeństwa, czyli w rejestrator video dla kamer IP. Co ważne, nie musisz rezygnować z innych opcji rozwiązania, obraz z kamer może być nagrywany niezależnie od pozostałych funkcji.
Specjalnym partnerem piątego odcinka naszych warsztatów będzie firma Dahua, czyli producent kamer, które świetnie integrują się z QNAP.

Dane zawsze dostępne
17 października 10:00

Na pewno zależy Ci na tym, aby Twoje dane zawsze były dostępne. Zobacz, jak QNAP stara się w tym pomóc, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Pokażemy Ci, jak skonfigurować serwer VPN i skorzystać z chmury QNAP , ale też omówimy zaawansowane urządzenia, które stawiają na niezawodność. Ale pamiętaj, każde urządzenie elektryczne potrzebuje jednej, krytycznej rzeczy – zasilania.
Dlatego partnerem kolejnego odcinka warsztatów QNAP jest firma CyberPower – producent urządzeń UPS, które można skutecznie połączyć z QNAP i zapewnić ciągłość działania nawet w przypadku utraty zasilania!

BR700-1000-1200ELCD_3D_DE_sq_photo_1
qts-43_main
QTS 4.3 ma moc!
24 października 10:00

A wiesz dlaczego? Bo pozwala na jeszcze więcej, niż poprzednia wersja systemu. Kończąc nasze warsztaty, chcielibyśmy pokazać Ci, jakie ciekawe nowości pojawiły się w tym systemie. Korzystasz z multimediów? Świetnie, teraz możesz więcej! Chciałbyś rozpocząć przygodę z Internetem Rzeczy? QNAP w tym pomoże? A może często podróżujesz i chciałbyś zawsze bezpiecznie przeglądać Internet i korzystać z poczty? Żaden problem – Twój NAS też może się przydać!