Bezpłatny webinar na YouTube

28.06.2024 | godz. 11:00

Zapraszamy na webinar, podczas którego będziemy pokazywać możliwości backupu z QNAP-a na napędy taśmowe.

Podczas spotkania omówimy dwie możliwe opcje tworzenia kopii zapasowych na taśmy. Pierwsza metoda dotyczy tylko pojedynczych napędów taśmowych, natomiast druga opcja wiąże się z wysyłaniem danych na bibliotekę taśmową.

Wykorzystamy do tego zewnętrzne oprogramowanie, które jest do pobrania z App Center, a następnie omówimy, w jaki sposób możemy połączyć wszystko w całość, aby móc wykonywać backup na napęd taśmowy. Pokażemy schemat podłączenia, konfigurację tworzenia repozytoriów zarówno na QNAP, jak i na napędzie taśmowym, następnie skonfigurujemy podstawowe zadanie backupu, zgramy dane na taśmę oraz przedstawimy proces przywracania.

Webinar bezpłatny.

Wydarzenie będzie streamowane na platformie YouTube.  Aby uzyskać link bezpośredni i przypomnienie przed wydarzeniem, zarejestruj się niżej.

Prowadzący
Mateusz_K
Mateusz Konieczny
Sales Engineer QNAP at FEN

Inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN, który na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.