Bezpłatny webinar na YouTube

26.04.2024 | godz. 10:00

Zapraszamy na webinar, podczas którego pokażemy możliwości backupu z QNAP-a na napędy taśmowe.

Podczas spotkania omówimy dwie możliwe opcje tworzenia kopii zapasowych na taśmy.

Pierwsza metoda dotyczy tylko pojedynczych napędów taśmowych, natomiast druga wiąże się z automatycznymi bibliotekami taśmowymi.

Wykorzystamy do tego zewnętrzne oprogramowanie, które jest do pobrania z App Center. Następnie omówimy, w jaki sposób możemy połączyć wszystko w całość, aby móc wykonywać backup na bibliotekę taśmową.

Pokażemy schemat podłączenia, konfigurację tworzenia repozytoriów na serwerze QNAP, po czym będziemy wysyłać dane na taśmy. Po poprawnym wysłaniu przejdziemy do odzyskiwania danych bezpośrednio z taśm.

Webinar bezpłatny.

W trakcie spotkania będziemy pracowali z rozwiązaniami NAKIVO i Qualstar.

Wydarzenie będzie streamowane na platformie YouTube.  Aby uzyskać link bezpośredni i przypomnienie przed wydarzeniem, zarejestruj się niżej.

Prowadzący
Mateusz_K
Mateusz Konieczny
Sales Engineer QNAP at FEN

Inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN, który na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.