WEBINAR
Bezpieczeństwo danych w usłudze MS365 – Nakivo Backup&Replication 10.3

Czy zastanawialiście się jak długo Microsoft przechowuje Wasze dane z usług Exchange Online, Onedrive, Sharepoint gdy pracownik je przypadkowo usunie lub gdy administrator musi zwolnić istniejącą licencję dla nowego pracownika? Korzystanie z usług chmurowych takich jak Microsoft 365 nie zwalnia nas z konieczności zapewnienia ochrony i backupu naszych danych.

O tym jak długo Twoje dane są przechowywane w usłudze MS365 oraz w jaki sposób zapewnić ich ochronę opowiedzieliśmy i pokazaliśmy w praktyce podczas naszego webinaru, serdecznie zapraszamy do pobrania kompletu materiałów.

Co powoduje, że Nakivo cieszy się powodzeniem u coraz szerszego grona zarówno mniejszych jak i dużych klientów?
 • Rozwiązanie typu All-in-One – znajdziesz w nim najpotrzebniejsze funkcje!
  Backup, Replikacja, Odtwarzanie, Site Recovery
 • Wsparcie środowisk wirtualnych, fizycznych, chmury – ochronisz swoje zasoby!
  VMware, Hyper-V, Nutanix, Windows, Linux, AWS EC2, Backup do Wasabi, Backup baz danych Oracle, a także backup Microsoft 365 (Exchange, Onedrive, Sharepoint).
 • Możliwość uruchomienia na dowolnej platformie – zainstalujesz je bez problemu w kilka minut!
  NAS, Linux, Windows, VA, AWS AMI
 • Oszczędność czasu – intuicyjny interfejs, którego nie trzeba się uczyć latami!
  Intuicyjny interfejs www, brak dedykowanych konsol i aplikacji do administracji, możliwość rozdzielenia interfejsu na wiele instancji w ramach funkcji Multi Tenant
 • Oszczędność kosztów – kosztuje nawet połowę mniej w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań!
  Tańsze od konkurencji, a do tego bez dodatkowych licencji na system operacyjny, dodatkowych baz MS SQL oraz program Trade-IN
 • Obsługa klienta – 97.3% zadowolonych klientów!
  Gdy potrzeba pomocy liczy się czas, Nakivo może pochwalić się niezawodnym supportem świadczącym usługi w trybie Standard oraz 24×7.
Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Inżynier NAKIVO @ FEN

Certyfikowany architekt i trener z ponad 10 letnim doświadczeniem.  Specjalista w zakresie Storage, Security i WLAN.

Zasady rejestracji:

By odebrać materiały z webinaru NAKIVO, należy wypełnić pola w formularzu rejestracyjnym i zaznaczyć zgody na komunikację.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z kompletem materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Odbierz dostęp do materiałów:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.