tritech_technology_logo

Cyfryzacja twojej placówki

W ostatnich latach cyfryzacja szkół dynamicznie rozwinęła się o technologie związane z nauką zdalną. Nowe wyzwania, które stanęły przed pracownikami sektora edukacji wymagają wyposażenia miejsca pracy zarówno w kwestii sprzętu, jak i oprogramowania. Praca z komputerem podłączonym do sieci wymaga również odpowiedniego zabezpieczenia przed wzmożonymi ostatnio cyberatakami na placówki edukacyjne.

17 lutego 2022 10:00

Na zbliżającym się spotkaniu poruszymy nie tylko tematy wyposażenia sal lekcyjnych z wykorzystaniem rozwiązań AV, które każdą klasę zamienią w swoiste centrum multimedialne ale również opowiemy jak zabezpieczyć sieć całej placówki z wykorzystaniem rozwiązań marki Sophos.

Webinar w całości prowadzony będzie przez praktyków.

Spotkanie rozpocznie nasz gość Artur Rudnicki z Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu, który w swojej placówce wdrażał i wykorzystuje rozwiązania WiFi oparte na rozwiązaniach producenta Cambium Networks.

Całość zakończymy praktycznym przedstawieniem wdrożenia sieci WiFi, które poprowadzą nasi partnerzy z ogólnopolskiego integratora IT – Tritech New Technologies.

Agenda:
 • Image
  Nowoczesne systemy wideo w obszarze edukacji dla sal hybrydowych – Krzysztof Dobrowolski
 • Image
  Zabezpieczenia sieci kampusowych z wykorzystaniem rozwiązań SOPHOS – Marcin Paczosa
 • Image
  Etapy realizacji sieci wifi na podstawie wdrożeń w projekcie wifi4eu – Marcin Kopiński | Paweł Markowski
Prowadzący
Marcin Kopiński
Business Development Manager w Tritech

W firmie Tritech New Technologies od 3 lat, prowadzi projekty wifi4eu praz Publiczny Internet dla każdego, wcześniej przez okres ok 6 lat związany z Internetem satelitarnym Tooway (Eutelsat).

Krzysztof Dobrowolski
Business Development Manager w Tritech

Weteran rynku wideokonferencyjnego w Polsce z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w tej branży. W przeszłości związany m.in. z firmami Tandberg i Cisco, a obecnie zaangażowany w rozwój oferty rozwiązań do zdalnej edukacji w firmie Tritech New Technologies

Paweł Markowski
Business Development Manager w Tritech

Projektant rozwiązań audio-wideo oraz sieci komputerowych w obszarze infrastruktury. Ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów od strony firmy integratorskiej IT jak i klienta końcowego.

Marcin Paczosa
Sales Director | Vice President w Tritech

Od 20-tu lat związany z branżą IT, zaangażowany w projektowanie oraz budowanie sieci kampusowych w sektorze  publicznym oraz komercyjnym.Certyfikowany inżynier Sophos, ExtremeNetworks oraz CISCO.

Artur Rudnicki
Wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe), od 2003 roku zastępca dyrektora. Jest organizatorem cyklu ogólnopolskich konferencji dla dyrektorów szkół i nauczycieli na temat: „Nowoczesne technologie IT w cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Od 2005 roku szkolny lider w programie Microsoft dla Edukacji, gdzie szkoła uzyskała tytuł Microsoft Showcase School (szkoła została włączona do grona najbardziej innowacyjnych szkół z całego świata). Zdobył tytuł Microsoft Innovative Expert Educator Fellow oraz Master Trainer.

Tomasz Kuchta
Product Manager Cambium Networks w FEN

Specjalizuje się w sprzedaży projektowej Cambium. Dzięki wiedzy technicznej i umiejętnościom handlowym zapewnia partnerom i klientom wsparcie na każdym etapie projektu.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.