Bezpłatny webinar

Czy QNAP jest dla mnie? Poradnik i pierwsze kroki z NAS QNAP

20.10.2023, godz. 10:00

Zapraszamy na webinar będący wprowadzeniem do rozwiązań QNAP.

 

Podczas webinaru omówimy możliwości systemu QTS oraz dostępnych aplikacji. Skupimy się szczególnie na możliwościach tworzenia oraz przechowywania backupu.

Zaczniemy od inicjalizacji systemu, utworzenia puli pamięci oraz woluminów, tworzeniu nowych użytkowników i dostępu użytkowników do zasobów urządzenia. Stworzymy zadanie tworzenia kopii zapasowej naszego serwera NAS na inne urządzenie poprzez aplikację Hybrid Backup Sync. Dodatkowo utworzymy kopię plików z naszego komputera za pomocą aplikacji NetBak Replicator na serwerze oraz skonfigurujemy aplikację QSync jako prywatną chmurę na urządzeniu.

Skupimy się na nowych użytkownikach NAS-ów. Pokażemy, do czego urządzenia są przystosowane najlepiej, czyli do backupu i storage-u.

Wydarzenie będzie streamowane na platformie YouTube.  Aby uzyskać link bezpośredni i przypomnienie przed wydarzeniem, zarejestruj się niżej.

Prowadzący
Mateusz_K
Mateusz Konieczny
Sales Engineer QNAP at FEN

Inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN, który na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.