CyberSec meets!
Warszawa, 13.06.2023

Postaraliśmy się, aby forma naszego spotkania odbywała się na zasadzie dyskusji, a nie na nudnych kilkugodzinnych prezentacjach.

Przed Tobą spora dawka wiedzy, dyskusji i pełnego zaangażowania w nasze spotkanie, dlatego po części merytorycznej zapraszamy Cię na tor wyścigowy i doskonałą zabawę w towarzystwie miłośników gokartów.

Czas trwania: ok. 8h

Co Cię czeka na CyberSec meets?

Agenda


10:00 Powitanie i wprowadzenie
10:45 Panel NACVIEW
11:00 Panel QNAP
11:15  Przerwa na kawę
11:30 Panel SOPHOS
11:45 Panel NAKIVO
12:00 Panel CAMBIUM NETWORKS
12:15 Producenci do Twojej dyspozycji — zapytaj, o co chcesz!
13:30 Lunch
14:30 Zawody gokartowe
17:30 Zakończenie wydarzenia

Warszawa - 13.06.2023 r.

A1Karting – tor kartingowy
Annopol 24B, 03-236 Warszawa

Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie e-mail, w który znajdą się szczegóły dotyczące statusu rezerwacji.

Dokonując rezerwacji:

Wyrażam zgodę na wystawienie faktury obciążającej w kwocie 50 euro przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. NIP 778-12-13-207 w przypadku, gdy nie poinformuję o nieobecności na spotkaniu CyberSec meets! na dwa dni przed wydarzeniem oraz gdy przyjdę na konferencję bez potwierdzonej przez organizatora rejestracji – kwota ta w części ma zrekompensować koszty związane z organizacją konferencji. W razie losowego przypadku, przez który nie będę mógł wziąć udziału znajdę zastępstwo za mnie na wydarzeniu w celu uniknięcia obowiązku opłaty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji w wydarzeniu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora. Przetwarzanie polega na udostępnieniu przekazanych danych osobowych dla partnerów technologicznych, firm NacView, Nakivo, QNAP, Sophos w celach marketingowych. Przyjąłem do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie moich danych mogę wycofać w każdym, czasie, co nie ma wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania. Podane przeze mnie dane osobowe są podawane dobrowolnie – Administrator nie może domagać się ode mnie ich podania, jednakże brak ich podania uniemożliwia rejestrację na konferencji.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Platforma Teams

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.