Poznań, 16.04.2024

FEN ul. Czarnkowska 13

Serdecznie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez najlepszych specjalistów Cambium Networks i FEN, poświęcone innowacyjnym rozwiązaniom sieciowym dla klientów Enterprise.

Podczas spotkania przedstawimy spójną platformę budowy sieci opartą na koncepcji One Network. Zaprezentujemy kompleksowy zestaw komponentów, takich jak WiFi, przełączniki oraz rozwiązania UTM, a wszystko to w połączeniu z jednolitym systemem zarządzania w chmurze cnMaestro.

Omówimy także pełne portfolio produktów oraz przeprowadzimy praktyczne demo konfiguracji urządzeń Cambium z poziomu chmury. Uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzić proces takiej konfiguracji i zdobyć niezbędną wiedzę do własnych instalacji opartych na rozwiązaniach Cambium.

Czas trwania: ok. 8h
Start: 9:00

Dla wygody uczestników przygotujemy kompletną infrastrukturę sieciową, która zostanie podzielona między uczestników tak, aby każdy mógł samodzielnie skonfigurować punkt dostępowy WiFi oraz przełącznik. Jedyne co uczestnik musi posiadać to podstawowa wiedza z zakresu sieci oraz własny laptop, który umożliwi pracę z chmurą cnMaestro.

To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy o rozwiązaniach sieciowych i sprawdzenia technologii od Cambium Networks w praktyce.

Co Cię czeka na warsztacie?

Agenda

 

1. ONE network

2. Omówienie produktów WiFi6 oraz WiFi6e firmy Cambium Networks

3. Założenie konta w chmurze

4. On-boarding i konfiguracja punktów dostępowych w cnMaestro

5. Konfiguracja portalu przechwytującego w cnMaestro

6. On-boarding i konfiguracja przełączników cnMatrix – PBA

7. Diagnostyka i troubleshooting + pytania

8. Podsumowanie

Miejsce
Siedziba FEN ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań
Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz.

Obowiązuje limit 10 miejsc na spotkanie, o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztacie zostaniesz poinformowana/y drogą mailową przez prowadzącego najpóźniej 5 dni przed wydarzeniem, wypełnienie formularza nie gwarantuje udziału w warsztacie.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie e-mail, w który znajdą się szczegóły dotyczące statusu rezerwacji.

 

Dokonując rezerwacji:

Wyrażam zgodę na wystawienie faktury obciążającej w kwocie 250 zł netto przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. NIP 778-12-13-207 w przypadku, gdy nie poinformuję o nieobecności na bezpłatnym warsztacie praktycznym z Cambium Networks na dwa dni przed wydarzeniem oraz gdy przyjdę na konferencję bez potwierdzonej przez organizatora rejestracji – kwota ta w części ma zrekompensować koszty związane z organizacją konferencji. W razie losowego przypadku, przez który nie będę mógł wziąć udziału znajdę zastępstwo za mnie na wydarzeniu w celu uniknięcia obowiązku opłaty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji w wydarzeniu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora. Przetwarzanie polega na udostępnieniu przekazanych danych osobowych dla partnerów technologicznych, firm Cambium Networks w celach marketingowych. Przyjąłem do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie moich danych mogę wycofać w każdym, czasie, co nie ma wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania. Podane przeze mnie dane osobowe są podawane dobrowolnie – Administrator nie może domagać się ode mnie ich podania, jednakże brak ich podania uniemożliwia rejestrację na konferencji.

Powyższe zgody należy zaakceptować w formularzu poniżej w celu dokonania rejestracji.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z prowadzącym wydarzenie: wojciech.kwasny@fen.pl

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.