Bydgoszcz, 12.04.2024

Park Hotel Bydgoszcz, ul. Wrocławska 3

Poznaj możliwości systemu operacyjnego QTS dla rozwiązań QNAP NAS. Zdobędziesz wiedzę na temat podstawowej funkcjonalności serwerów oraz omówimy możliwości tworzenia kopii zapasowych na serwerze. Będziemy w szczególności skupiać się na praktyce.

Warsztaty odbędą się w 2 lokalizacjach:
5 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim oraz 12 kwietnia w Bydgoszczy.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał do dyspozycji urządzenie, na którym będzie mógł przeprowadzić całą konfigurację oraz przetestować wszystkie funkcjonalności.

Po warsztatach będziesz posiadać wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne pozwalające na skuteczną konfigurację urządzeń, a także tworzyć kopie zapasowe na urządzeniu z różnych nośników.

Czas trwania: ok. 7h
Start: 9:00

Co Cię czeka na warsztacie?

Agenda

1. Wprowadzenie do systemu i inicjalizacja urządzenia

2. Pula pamięci, udziały i LUNy

3. Metody backupu na NAS

4. Boxafe

5. Hybrid Backup Sync

6. NetBak PC Agent

7. NAKIVO

Miejsce
Park Hotel Bydgoszcz, ul. Wrocławska 3, 85-211 Bydgoszcz
Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz.

Obowiązuje limit 10 miejsc na spotkanie, o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztacie zostaniesz poinformowana/y drogą mailową przez prowadzącego najpóźniej 5 dni przed wydarzeniem, wypełnienie formularza nie gwarantuje udziału w warsztacie.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie e-mail, w który znajdą się szczegóły dotyczące statusu rezerwacji.

Dokonując rezerwacji:

Wyrażam zgodę na wystawienie faktury obciążającej w kwocie 250 zł netto przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. NIP 778-12-13-207 w przypadku, gdy nie poinformuję o nieobecności na bezpłatnym warsztacie praktycznym z QNAP na dwa dni przed wydarzeniem oraz gdy przyjdę na konferencję bez potwierdzonej przez organizatora rejestracji – kwota ta w części ma zrekompensować koszty związane z organizacją konferencji. W razie losowego przypadku, przez który nie będę mógł wziąć udziału znajdę zastępstwo za mnie na wydarzeniu w celu uniknięcia obowiązku opłaty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji w wydarzeniu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora. Przetwarzanie polega na udostępnieniu przekazanych danych osobowych dla partnerów technologicznych, firmie QNAP w celach marketingowych. Przyjąłem do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie moich danych mogę wycofać w każdym, czasie, co nie ma wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania. Podane przeze mnie dane osobowe są podawane dobrowolnie – Administrator nie może domagać się ode mnie ich podania, jednakże brak ich podania uniemożliwia rejestrację na konferencji.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z prowadzącym wydarzenie: mateusz.konieczny@fen.pl

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.