Poznań, 27.10.2023

FEN ul. Czarnkowska 13

Poznaj możliwości systemu operacyjnego QuTS hero dla rozwiązań QNAP NAS. Zdobędziesz wiedzę na temat podstawowej funkcjonalności serwerów oraz omówimy różnice systemów. Będziemy w szczególności skupiać się na praktyce.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał do dyspozycji urządzenie TS-473A wraz z dyskami Seagate IronWolf, na którym będzie mógł przeprowadzić całą konfigurację oraz przetestować wszystkie funkcjonalności. Po warsztatach będziesz posiadać wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne pozwalające na skuteczną konfigurację urządzeń, a także realizowanie prezentacji i wdrożeń u klientów. 

Do udziału w warsztacie wymagany jest komputer z systemem operacyjnym Windows.

Czas trwania: ok. 8h
Start: 9:00

Co Cię czeka na warsztacie?

Agenda

1. Wprowadzenie do systemu i inicjalizacja urządzenia

2. Sieć i przełączniki wirtualne

3. Pula pamięci, udziały i LUNy

4. Użytkownicy i uprawnienia

5. Oszczędność przestrzeni dyskowej

6. Cache na dyskach

7. Zabezpieczanie dostępu do urządzenia

8. Zarządzanie serwerami NAS

Miejsce

Siedziba FEN ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań
Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz.

Obowiązuje limit 10 miejsc na spotkanie, o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztacie zostaniesz poinformowana/y drogą mailową przez prowadzącego najpóźniej 5 dni przed wydarzeniem, wypełnienie formularza nie gwarantuje udziału w warsztacie.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie e-mail, w który znajdą się szczegóły dotyczące statusu rezerwacji.

Dokonując rezerwacji:

Wyrażam zgodę na wystawienie faktury obciążającej w kwocie 250 zł netto przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. NIP 778-12-13-207 w przypadku, gdy nie poinformuję o nieobecności na bezpłatnym warsztacie praktycznym z QNAP QuTS hero na dwa dni przed wydarzeniem oraz gdy przyjdę na konferencję bez potwierdzonej przez organizatora rejestracji – kwota ta w części ma zrekompensować koszty związane z organizacją konferencji. W razie losowego przypadku, przez który nie będę mógł wziąć udziału znajdę zastępstwo za mnie na wydarzeniu w celu uniknięcia obowiązku opłaty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji w wydarzeniu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora. Przetwarzanie polega na udostępnieniu przekazanych danych osobowych dla partnerów technologicznych, firm NacView, Nakivo, QNAP, Sophos w celach marketingowych. Przyjąłem do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie moich danych mogę wycofać w każdym, czasie, co nie ma wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania. Podane przeze mnie dane osobowe są podawane dobrowolnie – Administrator nie może domagać się ode mnie ich podania, jednakże brak ich podania uniemożliwia rejestrację na konferencji.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z prowadzącym wydarzenie: mateusz.konieczny@fen.pl

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.