Synology Partner Day
4 września 2019
Agenda

Zaczynamy od godziny 9:00 w środę, 4 września.

Spotkanie podzielone jest na bloki tematyczne związane z rozwiązaniami producentów biorących udział w Synology Partner Day: Synology, Dahua, NAKIVO, Seagate i CyberPower.

Prezentacje zakończymy do godziny 14:00 i zapraszamy wtedy wszystkich uczestników na poczestunek w formie obiadu, stoły dyskusyjne oraz gokarty.

Synology Partner Day

Podczas konferencji poświęconej Synology, zaprezentowane zostaną mechanizmy bezpieczeństwa informatycznego oraz fizycznego w oparciu o rozwiązania strategicznych Partnerów Technologicznych. Pokażemy wzajemne relacje oraz sposoby ich uzupełniania.

Synology Partner Day, to nie tylko wiedza handlowa, ale także techniczna połączona z pokazami live i możliwością samodzielnej pracy przy urządzeniach.

Konferencji towarzyszy także formuła stołów dyskusyjnych, przy których przeprowadzamy moderowane rozmowy z uczestnikami. To niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i wspólnej pracy nad budową rynku.

Całodniowa konferencja Synology Partner Day odbędzie się na torze PitStop w Gdańsku znajdującym się na terenie Stadionu Energa.

Liczba miejsc ograniczona.

[bsf-info-box icon=”dfd-icon-comments_1″ icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Zakulisowe rozmowy z przedstawicielami producenta” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-ribbon_star” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Nowości techniczne i sprzedażowe” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-bar_graph_growth” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Wspólna praca nad rozwojem Twojej oferty” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
Miejsce spotkania:
PitStop-Gdańsk

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk
80-560 Gdańsk

www.pitstop-gdansk.pl

Największy tor gokartowy w Trójmieście! 600m długości toru oraz gokarty z silnikami Honda 270cc o mocy 9KM to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.
pslogowhite
Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na wydarzenie, należy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo maila potwierdzającego zgłoszenie.

Prosimy poczekać na potwierdzenie zgłoszenia przez organizatora wydarzenia.

Potwierdzenie zostanie przesłane na wskazany w formularzu adres e-mail.

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.