QNAP Certified Partner

Terminy szkoleń na drugą połowę 2019 roku w przygotowaniu, zarejestruj się i wskaż preferowane miejsce szkolenia w uwagach.

QNAP Certified Partner to certyfikat dla partnerów firmy QNAP wydawany przez producenta i zaświadczający o zaawansowanej znajomości urządzeń.

Uczestnicy certyfikowanego szkolenia QNAP będą mieli okazję zdobyć wiedzę na temat urządzeń dyskowych QNAP jak również pod okiem certyfikowanego trenera poznać praktyczne możliwości i konfigurację dysków sieciowych. Dodatkowo, szkolenie obejmuje tematykę rozwiązywania problemów ze sprzętem i konfiguracją urządzeń.

Szkolenie QNAP obejmuje dwa dni zajęć teoretyczno – praktycznych. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy przystępują do egzaminu on-line, którego pozytywny wynik pozwoli uzyskać tytuł QNAP Cerified Partner.

W trakcie kursu uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do:
· Konfiguracji do pracy urządzeń QNAP NAS
· Korzystania z najważniejszych funkcji urządzenia
· Wdrożenia rozwiązania do pracy w dowolnym środowisku
· Diagnostyki i rozwiązywania problemów z urządzeniami.
· Prezentacji możliwości rozwiązania
· Doboru urządzeń do potrzeb klienta

Czy status Partnera ATC pozwala zarobić?

[bsf-info-box icon=”dfd-icon-moneybag_dollar” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#2c748e” enable_custom_title_typography=”yes” title=”Tak! Dodatkowy rabat 1.5% do zakupów QNAP!” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-moneybag_dollar” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#2c748e” enable_custom_title_typography=”yes” title=”Tak! Marża nawet do 25% przy rejestracji projektów!” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-moneybag_dollar” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#2c748e” enable_custom_title_typography=”yes” title=”Tak! Partnerzy ATC zarabiają więcej!” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]

Dlaczego warto zostać Partnerem ATC?

Partnerzy ATC to elitarna grupa, która obejmuje w tym momencie mniej niż 50 firm w całej Polsce. Charakteryzują się oprócz zaawansowanej wiedzy produktowej i technicznej dotyczącej QNAP, również wieloma przywilejami, które zwiększają sprawność sprzedaży w handlu produktami QNAP.

Przynależność do tej grupy to również ułatwiony kontakt bezpośrednio z producentem, wspólne szkolenia i aktywności, które przekładają się na rozszerzenie sieci kontaktów biznesowych.

Certyfikat przyznawany jest na okres 3 lat.

Wsparcie sprzedażowe:
· Przesyłanie leadów, które wpłyną bezpośrednio do QNAP
· Zakup sprzętu NFR raz w roku na dowolny model
· Priorytet przy odpowiedzi na zgłoszenia do supportu
· Dodatkowy rabat 1.5% od zakupu
· Priorytet przy zakładaniu projektów
· Szkolenia (nowe modele, nowe funkcje)
· Wsparcie przedsprzedażowe przy doborze rozwiązania
· Prawo do demo sprzęt dla partnera

Wsparcie marketingowe:
· Logo firmy w sekcji premium partner na stronie QNAP
· Dostęp do materiałów marketingowych
· Certyfikat do umieszczenia na stronie

Prowadzący:

Łukasz Naumowicz
Certified QNAP Trainer

Opinie o szkoleniu mówią same za siebie:

“Rzeczy, których się dowiedziałem, umiejętności jakie nabyłem oraz informacje jakie zostały mi przekazane na pewno wykorzystam w przyszłej pracy.”
Adam Tomasik, Inter-Comp.pl
“Szkolenie rzeczowe, profesjonalnie przeprowadzone. Przyjazna atmosfera. Tak warto się uczyć i robić biznes.:)”
Piotr Kamiński, BLOOM.pl
“Szkolenie dopracowane pod każdym względem. Materiał szkoleniowy dostosowany do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych uczestników. Prowadzący potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania i nakierować na właściwe rozwiązanie zagadnień. Organizacja na najwyższym poziomie.”
Sławomir Burak, Sun Capital
“Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Wykładowca wykazał się dużą wiedzą w przedmiocie. Wszystkie materiały były przygotowane starannie.
Pracownię wyposażono we wszystkie niezbędne pomoce.
Szkolenie pozwoliło mi poznać bliżej urządzenie i będzie pomocne w pracy z QNAP.”
Jacek Solarski, EDCOM

Ile kosztuje szkolenie QNAP na status Partnera ATC?

Szkolenie składa się z:
2 dni szkolenia przez inżyniera i trenera QNAP
2400 zł
Materiały szkoleniowe i bonusy
1000 zł
Catering, sala szkoleniowa.
500 zł
Wartość szkolenia:
3900 zł netto
Cena szkolenia:
2499 zł netto
Miejsce szkolenia:
Siedziba FEN

ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań

Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie QNAP należy wypełnić poniższy formularz.

Terminy szkoleń na drugą połowę 2019 roku w przygotowaniu, zarejestruj się i wskaż preferowane miejsce szkolenia w uwagach.

Dziękujemy.

Aby pozytywnie zakończyć proces certyfikacji należy:

  1. Uczestniczyć w szkoleniu i pozytywnie zaliczyć egzamin.
  2. Umieścić logo QNAP Certified Partner na swojej stronie.
  3. Przekazać do QNAP logo firmy uczestniczącej w szkoleniu do umieszczenia na stronie QNAP wraz z linkiem do strony firmy.
  4. Podpisać umowę z QNAP dotyczącą wykorzystania loga (umowa do wglądu również przed szkoleniem).

W razie pytań prosimy o kontakt z Łukaszem Naumowiczem.

[bsf-info-box icon=”dfd-icon-database” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#2c748e” enable_custom_title_typography=”yes” title=”Szereg udogodnień jako partner” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-certificate” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#2c748e” enable_custom_title_typography=”yes” title=”Oficjalny Certyfikat QNAP” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-businessman” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#2c748e” enable_custom_title_typography=”yes” title=”Tylko 8 miejsc” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.