TECH meets Śląsk
28 lutego 2019

20 lat jako dystrybutor IT to prawdziwa epoka, a droga, którą przeszliśmy, od zawsze była dzielona z naszymi partnerami.

Okrągłą rocznicę pragniemy świętować właśnie z Wami. Przygotowaliśmy specjalną edycję TECH meets, dla naszych najlepszych kontrahentów, którzy otrzymują dedykowane zaproszenia, niedostępne dla szerszej publiki.

Podczas konferencji prezentujemy rozwiązania bezpieczeństwa informatycznego i fizycznego naszych vendorów, pokazując wzajemne relacje poszczególnych produktów i sposoby na jakie się uzupełniają. Wprowadziliśmy prezentacje na nowy poziom, który dostarcza nie tylko wiedzę handlową, ale również najważniejsze i najciekawsze demonstracje techniczne.

Konferencji towarzyszy formuła stołów dyskusyjnych, przy których przeprowadzamy moderowane rozmowy miedzy uczestnikami. To niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i wspólnej pracy nad budową rynku.

Śląski TECH meets odbędzie się na terenie Szybu Maciej w Zabrzu, co pozwoli na pełne wrażeń atrakcje towarzyszące.

Zapraszamy do rejestracji!

“Spotkanie ciekawe, formuła i agenda pozwalająca zapoznać się z portfolio najciekawszych produktów z zakresu bezpieczeństwa i przechowywania danych producentów znajdujących się w ofercie FEN. Niewątpliwą zaletą jest mocne nastawienie na prezentację produktów na żywo i interakcja z uczestnikami spotkania.
Łukasz Bageński, Asseco Data Systems S.A.
“Warto być na konferencji FEN, dlatego, że pokazują i wyznaczają nowe technologie, wprowadzając je do swojego portfolio. “
Paweł Sadowski, Synergy IT
“FEN jako dystrybutor pracuje z partnerami w całym kraju i na co dzień nie mamy szansy spotykać się i poznać się bliżej. Taka konferencja daje nam tę możliwość.”
Daniel Żukowski, FEN
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-comments_1″ icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Zakulisowe rozmowy z przedstawicielami producenta” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-ribbon_star” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Nowości techniczne i sprzedażowe” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-bar_graph_growth” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Wspólna praca nad rozwojem Twojej oferty” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
Miejsce szkolenia:
Szyb Maciej

ul. Srebrna 6,
41-819 Zabrze-Maciejów

tel. +48 32 323 14 75  
info@szybmaciej.pl

www.szybmaciej.pl

 

Oprócz fantastycznej kuchni Szyb Maciej oferuje wiele innych atrakcji, między innymi zjazd tyrolką z wieży szybowej.
szyb-maciej
Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na konferencję, należy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo maila potwierdzającego zgłoszenie, a kolejne potwierdzenie przyjdzie w formie przesyłki pocztowej.

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.