TECH meets Śląsk

Bytom, 9 marca 2017
“Spotkanie ciekawe, formuła i agenda pozwalająca zapoznać się z portfolio najciekawszych produktów z zakresu bezpieczeństwa i przechowywania danych producentów znajdujących się w ofercie FEN. Niewątpliwą zaletą jest mocne nastawienie na prezentację produktów na żywo i interakcja z uczestnikami spotkania.”
Łukasz Bageński, Asseco Data Systems S.A.
CRN_PATRONAT

Zapraszamy na dziesiątą edycję TECH meets, którą dedykujemy partnerom o potencjale na rozszerzenie oferty i zwiększenie swoich przychodów na produktach Security oraz Storage.

Nasze spotkania to wyjątkowa okazja do zakulisowych spotkań z osobami, które mają realny wpływ na rynek dystrybucji w Polsce, dzielą się swoją wiedzą i pomogą rozwinąć Twój biznes.

Najbliższa śląska edycja odbędzie się 9 marca. Wydarzenie jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona.

[ult_buttons btn_title=”Tak, chcę zarezerwować miejsce!” btn_link=”url:%23rejestracja||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#e78408″ btn_bg_color_hover=”#565656″ btn_title_color_hover=”#ffffff” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_family=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:700″ btn_font_style=”font-weight:700;” btn_font_size=”25″]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-comments_1″ icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Zakulisowe rozmowy z przedstawicielami producenta” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-ribbon_star” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Nowości techniczne i sprzedażowe” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-bar_graph_growth” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#565656″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Wspólna praca nad rozwojem Twojej oferty” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
Prowadzący
Grzegorz
Bielawski
QNAP Country Manager
Sebastian Zamora
Sophos Channel Account Executive
Przemysław
Kucharzewski
Channel Sales Director Xopero
Dariusz
Głowacki
Business Development Manager CyberPower Systems
Robert
Sepeta
Kingston Business Development Manager
Łukasz
Milic
FEN Certyfikowany Architekt QNAP
Agenda

9:20 – Rejestracja i powitanie uczestników

9:45 – 10:00  – Wstęp FEN

10:00 – 11:00  – SOPHOS, lider rynku IT wg Gartnera – Jak dobrze zarabiać na bezpieczeństwie.

Dowiesz się czym jest SOPHOS, dlaczego jest jedynym producentem rozwiązań IT Security na świecie, który zajmuje pozycję lidera w aż trzech rankingach Gartnera a co najważniejsze: dlaczego warto zostać partnerem SOPHOS i ile można na tym zarobić.

 11:15 – 12.15  – QNAP, Wielofunkcyjne urządzenia do przechowywania i udostępniania danych.

Firma QNAP jest liderem w dostarczaniu rozwiązań NAS dla klientów korporacyjnych, SMB i SOHO. Podczas prezentacji dowiesz się jak zarobić na rozwiązania QNAP oraz poznasz ich funkcjonalność oraz najnowsze produkty.

 12:30 – 13:30   – Xopero QNAP Appliance – kompleksowe rozwiązanie do backupu i disaster recovery (live demo)

Skuteczna ochrona danych to zdolność szybkiego ich odzyskania. Zobacz jak działa Xopero QNAP Appliance, jedyne na rynku rozwiązanie umożliwiające uruchomienie zbackupowanych maszyn fizycznych i wirtualnych bezpośrednio na QNAP NAS. Zapewnij swoim klientom niezawodne narzędzie gwarantujące ciągłość biznesową.

 13:45 – 14:30   – CyberPower – Energooszczędne systemy zasilania awaryjnego

Dowiesz się co nas wyróżnia spośród dostawców rozwiązań zasilania awaryjnego. Poznasz ciekawe i unikatowe rozwiązania często poszukiwane na rynku, które możemy Ci zaproponować. Dowiesz się jakie korzyści przynosi stosowanie UPSów z rewolucyjną technologią GreenPower™ i jak można ją przełożyć na realnie zaoszczędzone pieniądze przez Twojego klienta. A na koniec to co najważniejsze dlaczego warto z nami współpracować.

 14:45 – 15:30   – Kingston Technology – największy światowy producent pamięci RAM, FLASH i dysków SSD.

Nowoczesne rozwiązania SSD do zastosowań w NAS’ach. Dzięki zastosowaniu dysków SSD można skutecznie zwiększyć wydajność rozwiązań typu NAS.
GDPR – Nowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych – szyfrowane pamięci USB jako jeden z elementów ochrony.

15:40 – Obiad i Cocktail Party

Miejsce szkolenia:
Hotel Bytom Prime

ul. Strzelców Bytomskich 87C
41-914 Bytom
+48 32 782 1782
+48 724 000 024
recepcja@hotelbytom.pl

[ult_buttons btn_title=”Przejdź na adres www” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.hotelbytom.pl%2F||target:%20_blank” btn_align=”ubtn-center” btn_title_color=”#e78408″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_bg_color_hover=”#e78408″ btn_title_color_hover=”#ffffff” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_family=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:700″ btn_font_style=”font-weight:700;” btn_font_size=”15″]
Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo maila potwierdzającego zgłoszenie.

Zapraszamy!

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.