Tech MEETS Szczecin

12 stycznia 2017

Spotkanie z najnowszymi rozwiązaniami w branży IT

To jest spotkanie dla Ciebie. Dowiedz się więcej o najnowszych technologiach, rozwiązaniach i sprzedaży IT w Polsce, o tym jak zwiekszyć marżę i jak rejestrować projekty. Spotkaj się z osobami odpowiadającymi za rozwój rynku i produktów. Podziel się swoimi uwagami i pomysłami.

Udział bezpłatny.
Prowadzący
Daniel
Żukowski
FEN Wice Prezes Zarządu
Sebastian Zamora
Sophos Channel Account Executive
Grzegorz
Bielawski
Qnap Country Manager
Robert
Zentkowski
Sales Manager Xopero
Dariusz
Głowacki
Business Development Manager CyberPower Systems
Robert
Sepeta
Kingston Business Development Manager
Agenda

9:20 – Rejestracja i powitanie uczestników

9:45 – 10:00  – Wstęp FEN

10:00 – 11:00  – SOPHOS, lider rynku IT wg Gartnera – Jak dobrze zarabiać na bezpieczeństwie.

Dowiesz się czym jest SOPHOS, dlaczego jest jedynym producentem rozwiązań IT Security na świecie, który zajmuje pozycję lidera w aż trzech rankingach Gartnera a co najważniejsze: dlaczego warto zostać partnerem SOPHOS i ile można na tym zarobić.

 11:15 – 12.15  – QNAP, Wielofunkcyjne urządzenia do przechowywania i udostępniania danych.

Firma QNAP jest liderem w dostarczaniu rozwiązań NAS dla klientów korporacyjnych, SMB i SOHO. Podczas prezentacji dowiesz się jak zarobić na rozwiązania QNAP oraz poznasz ich funkcjonalność oraz najnowsze produkty.

 12:30 – 13:30   – Xopero QNAP Appliance – kompleksowe rozwiązanie do backupu i disaster recovery (live demo)

Skuteczna ochrona danych to zdolność szybkiego ich odzyskania. Zobacz jak działa Xopero QNAP Appliance, jedyne na rynku rozwiązanie umożliwiające uruchomienie zbackupowanych maszyn fizycznych i wirtualnych bezpośrednio na QNAP NAS. Zapewnij swoim klientom niezawodne narzędzie gwarantujące ciągłość biznesową.

 13:45 – 14:30   – CyberPower – Energooszczędne systemy zasilania awaryjnego

Dowiesz się co nas wyróżnia spośród dostawców rozwiązań zasilania awaryjnego. Poznasz ciekawe i unikatowe rozwiązania często poszukiwane na rynku, które możemy Ci zaproponować. Dowiesz się jakie korzyści przynosi stosowanie UPSów z rewolucyjną technologią GreenPower™ i jak można ją przełożyć na realnie zaoszczędzone pieniądze przez Twojego klienta. A na koniec to co najważniejsze dlaczego warto z nami współpracować.

 14:45 – 15:30   – Kingston Technology – największy światowy producent pamięci RAM, FLASH i dysków SSD.

Nowoczesne rozwiązania SSD do zastosowań w NAS’ach. Dzięki zastosowaniu dysków SSD można skutecznie zwiększyć wydajność rozwiązań typu NAS.
GDPR – Nowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych – szyfrowane pamięci USB jako jeden z elementów ochrony.

15:40 – Obiad i Cocktail Party

Miejsce szkolenia:
Hotel Vulcan

ul. F.K. Druckiego – Lubeckiego 6a
71 – 643 Szczecin
tel.: +48 91 820 78 00
www.hotel-vulcan.pl
recepcja@hotel-vulcan.pl

Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo maila potwierdzającego zgłoszenie. Po akceptacji przez organizatora na wskazany adres mailowy zostanie wysłane ostateczne potwierdzenie rejestracji miejsca na wydarzeniu.

Zapraszamy!

[bsf-info-box icon=”dfd-icon-comments_1″ icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#e78408″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Bezpośredni kontakt z przedstawicielami producenta” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-bar_graph_growth” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#e78408″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Wspólna praca nad rozwojem Twojej oferty” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”dfd-icon-ribbon_star” icon_size=”50″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”square” icon_color_bg=”#e78408″ enable_custom_title_typography=”yes” title=”Nowości techniczne i sprzedażowe” pos=”top” title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:300″ title_font_style=”font-weight:300;” title_font_size=”30″ title_font_line_height=”35″ title_font_color=”#494949″][/bsf-info-box]
Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.