TECH meets Warszawa

22 luty 2018
Prowadzący
grzegorz_bielawski
Grzegorz
Bielawski
QNAP Country Manager
sebastian_zamora
Sebastian Zamora
Sophos Channel Account Executive
dariusz_glowacki
Dariusz
Głowacki
Business Development Manager CyberPower Systems
lukasz_milic
Łukasz
Milic
FEN Certyfikowany Architekt QNAP
bartosz_jaruga
Bartosz
Jurga
Xopero Key Account Manager
rsepeta
Robert
Sepeta
Kingston Business Development Manager
Agenda

9:00 – Rejestracja i powitanie uczestników

9:30 – 9:45  – Wstęp FEN

9:45 – 10:45 SOPHOS, lider rynku IT wg Gartnera – Jak zarabiać na zintegrowanym bezpieczeństwie od Sophos.

Poznaj lidera IT Security, którego rozwiązania otworzą Ci drzwi u wielu klientów. Oferujemy topowe rozwiązania ochrony komputerów Sophos Endpoint Protection, zabezpieczenia sieci nowej generacji Sophos XG Firewall oraz unikalną technologię Sophos Heartbeat, dzięki której te dwa światy wreszcie ze sobą rozmawiają. Dowiedz się jak skutecznie sprzedawać unikalne rozwiązania Sophos.

 10:55 – 11.55  – QNAP, Wielofunkcyjne urządzenia do przechowywania i udostępniania danych.

QNAP umacnia swoją pozycję lidera w dostarczaniu rozwiązań NAS: nowe produkty, funkcje i partnerzy, których rozwiązania świetnie współpracują w ekosystemie QNAP. Sprawdź, w jaki sposób może stać się osią Twojej oferty i dzięki niezliczonym funkcjom otworzyć nowe możliwości dla Twojego biznesu.

11:55 – 12.15  – NAKIVO – oprogramowanie zoptymalizowane pod backup maszyn wirtualnych.

NAKIVO to najszybciej rozwijający się twórca oprogramowania do backupu środowisk wirtualnych VMware, Hyper-V oraz AWS. Podczas prezentacji dowiesz się jak zabezpieczyć środowiska wirtualne swoje oraz swoich klientów przy pomocy NAKIVO Backup & Restore oraz QNAP NAS, wdrażając w ten sposób system o najlepszej na polskim rynku relacji ceny do jakości.

 12:25 – 13:05   – Dahua Technology – wiodący światowy producent urządzeń  i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej

Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. Dzięki zatrudnieniu ponad 5000 inżynierów w dziele R&D, dostarcza produkty o wysokiej jakości i wydajności.

 13:15 – 13:55   – Nowoczesne zabezpieczanie danych z Xopero Software

Prosty backup, niezawodny storage i inteligentne odzyskiwanie. Poznaj rozwiązania Xopero, które umożliwiają kompleksowe zabezpieczanie danych – w chmurze, lokalnie, na QNAP lub dowolnym storage’u. Zobacz jak działa jedyna na rynku technologia pozwalająca na odpalanie zwirtualizowanych danych wprost z (nie)zwykłego pendrive’a – przy RTO bliskim zeru. Dodatkowo przekonaj się, że na sprzedaży rozwiązań data protection można zarabiać więcej, przy znacznie mniejszym nakładzie czasu.

14:05 – 15:05   – Kingston Technology – największy światowy producent pamięci RAM, FLASH i dysków SSD.

Nowoczesne rozwiązania SSD do zastosowań w NAS’ach. Dzięki zastosowaniu dysków SSD można skutecznie zwiększyć wydajność rozwiązań typu NAS.
GDPR – Nowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych – szyfrowane pamięci USB jako jeden z elementów ochrony.

 15:15 – 16:15   – CyberPower – Energooszczędne systemy zasilania awaryjnego

Dowiesz się co nas wyróżnia spośród dostawców rozwiązań zasilania awaryjnego. Poznasz ciekawe i unikatowe rozwiązania często poszukiwane na rynku, które możemy Ci zaproponować. Dowiesz się jakie korzyści przynosi stosowanie UPSów z rewolucyjną technologią GreenPower™ i jak można ją przełożyć na realnie zaoszczędzone pieniądze przez Twojego klienta. A na koniec to co najważniejsze dlaczego warto z nami współpracować.

 

16:15 – Obiad i Cocktail Party

sophos-logo-low
qnap
NAKIVO_HighResLogo_blue_1200x200
dahua
xopero_logo bez tła
kingston
cyberpower
Miejsce szkolenia:
Puławska Residence Hotel***

ul. Puławska 361,
02-801 Warszawa

tel. 22 241 75 90
rezerwacje@pulawskaresidence.com.pl

Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo maila potwierdzającego zgłoszenie.

Zapraszamy!

Rejestracja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.