MIESIĄC Z SYNOLOGY____
#fenITup – miesiąc z Synology
Czerwiec 2022
#fenITup_press – nagranie piąte
Video

fenITup_press, czyli comiesięczne podsumowanie naszej działalności.

W tym odcinku Pressa zobaczycie podsumowanie naszych nowych materiałów związanych z zasilaniem awaryjnym – nie zabraknie webinarów, unboxingów, testów i naszej nowej formuły, czyli wywiadu z ekspertem marki.
Czerwiec poświęcamy ofercie Synology. Z tego odcinka dowiecie się, jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Was na ten miesiąc. Pokażemy Wam dwie nowości od tego producenta: router RT6600ax i NAS HD6500. Opowiemy też o YubiKey NFC 5 od Niebezpiecznik.
#fenITup_HowTo  – “Synology SRM 1.3 – konfiguracja sieci izolowanych”
Video

#fenITup z Synology to nie tylko webinary z ekspertami.

Dzisiaj, w naszym #HowTo, przedstawiamy Wam możliwości nowego systemu operacyjnego SRM 1.3, dostępnego obecnie na routery RT6600ax. Główną funkcjonalnością, która była wyczekiwana już od długiego czasu jest możliwość tworzenia sieci izolowanych tzn. VLAN’ów.

#fenITup_webinar  – “Nowości w systemie DSM 7.1”
Video
Więcej, prościej, szybciej, elastyczniej – to domena nowego systemu operacyjnego DSM 7.1 dostępnego dla urządzeń Synology NAS. Nowa platforma oferuje szereg udoskonaleń i nowości w tym pamięć podręczna dla wielu wolumenów, zarządzanie wszystkimi dyskami urządzeń spiętych w klaster SHA, agregację folderów współdzielonych, monitorowanie zadań w tle i wiele, wiele więcej!
#fenITup_webinar  – “Kopie zapasowe w DSM 7.1”
Video

Nieodzownym elementem urządzeń NAS Synology są kopie zapasowe.

Z każdą kolejną zmianą systemu DSM (nową odsłoną) odpowiednie pakiety służące do wykonywania kopii zapasowych ulegają optymalizacji i ulepszeniu. Nie inaczej jest z systemem DSM 7.1.

Podczas trwania webinaru omówiliśmy modyfikacje, jakie zostały wprowadzone do Active Backup for Business w wersji 2.3 oraz świeżo wprowadzonej wersji 2.4 – kopia zapasowa całego systemu NAS Synology 1:1 (dane + konfiguracja) wraz z deduplikacją i kompresją!

Ponadto pokazaliśmy nowy mechanizm migawek danych w usłudze Hybrid Share.

#fenITup_unboxing  – “Synology RT6600ax – Trójzakresowy router Wi-Fi 6”
Video
Długo wyczekiwany model RT6600ax jest już u nas!
Ten ultraszybki router doskonale sprawdzi się w warunkach domowych i biurowych. Zbudowany w oparciu o nowy standard Wi-Fi 6 zapewnia łączną przepustowość sieci bezprzewodowej do 6,6 Gb/s.
To nie wszystkie zalety tego modelu – zobaczcie nasz materiał!
#fenITup_webinar  – “Synology Surveillance Station 9.0”
Video

Monitoring IP realizowany w środowisku Synology zyskuje nową jakość!

Zaczynając od nowoczesnej szaty graficznej, idąc przez optymalizację kolejnych modułów wraz ze scaleniem widoku na żywo i osi czasu, szyfrowanie eksportowanych nagrań, maski prywatności a kończąc na dodaniu nowych funkcji redundancji nagrań do chmury C2 Surveillance czy też inteligentnej analizy obrazu w postaci rozpoznawania tablic rejestracyjnych!

#fenITup_HowTo  – “UPS z NAS-em, czyli konfiguracja CyberPower VP700ELCD i Synology DS220+”
Video
Przypominamy nagranie z poprzedniego miesiąca, podczas którego pokazujemy, jak połączyć UPS VP700ELCD z NAS-em Synology – model, z którym będziemy pracowaliśmy to popularny DS220+.
Prowadzący
Image
Łukasz Skibiński
Support Specialist Storage @ FEN
Image
Maciej Cenkier
Business Development Director - Synology