WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Synology
21.06.2022 - szkolenie on-line
Termin: 21.06.2022 Godzina: 10:15

#fenITup – Kopie zapasowe w DSM 7.1

Nieodzownym elementem urządzeń NAS Synology są kopie zapasowe. Z każdą kolejną zmianą systemu DSM (nową odsłoną) odpowiednie pakiety służące do wykonywania kopii zapasowych ulegają optymalizacji i ulepszeniu.

Nie inaczej jest z systemem DSM 7.1.

Podczas trwania webinaru omówimy modyfikacje jakie zostały wprowadzone do Active Backup for Business w wersji 2.3 oraz świeżo wprowadzonej wersji 2.4 – kopia zapasowa całego systemu NAS Synology 1:1 (dane + konfiguracja) wraz z deduplikacją i kompresją!

Ponadto przedstawimy nowy mechanizm migawek danych w usłudze Hybrid Share.

Całość jak zawsze zostanie przedstawiona w formule „live demo”

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Prowadzący
Image
Maciej Cenkier
Business Development Director - Synology
Image
Łukasz Skibiński
Support Specialist Storage @ FEN
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.