MIESIĄC Z NAKIVO____
#fenITup – miesiąc z Nakivo
Kwiecień 2022
#fenITup_press – nagranie trzecie
Video

fenITup_press, czyli comiesięczne podsumowanie naszej działalności.

Oto kolejne wydanie Pressa na naszym kanale. Co na Was czeka? Między innymi podsumowanie intensywnego marca z Sophos, premiera ultragiętkich przewodów DisplayPort od Claroc oraz zapowiedź kwietnia z Nakivo w ramach #fenITup. To nie wszystkie ważne wiadomości – koniecznie obejrzyjcie całe nasze nagranie i zostawcie subskrypcję na naszym kanale!
#fenITup_webinar  – “Nowe funkcje w Nakivo Backup&Replication 10.5 i beta 10.6”
Video

Monitoring środowiska Vmware z poziomu konsoli Nakivo, a może backup serwerów NAS, która z tych funkcji Tobie wydaje się ciekawsza?

W trakcie webinaru chcemy przedstawić Wam możliwości najnowszych wersji oprogramowania 10.5 oraz beta 10.6 w których producent dodał min. możliwość monitorowania środowisk Vmware, backup serwerów NAS czy możliwość wykorzystania zewnętrznej bazy danych dla Nakivo. Dla klientów wykorzystujących storage HPE Nimble pojawi się również możliwość wykonywania backupu ze snapshotów, a dla organizacji wykorzystujących usługi Microsoft 365 interesujący będzie backup w obrębie grup. 

Ostatnie wersje to również kolejne mechanizmy zapewniające większe bezpieczeństwo dla Nakivo instalowanego w postaci gotowych maszyn wirtualnych na Vmware lub Amazon Machine Images. 

Akademia Nakivo
Video
Przedstawiamy Wam nasze nowy projekt!
Zapraszamy Was do uczestnictwa w Akademii Nakivo! Przez kolejne kilka tygodni, na naszym kanale na You Tube, przybliżymy Wam możliwości Nakivo Backup&Replication.

A jest ich naprawdę dużo: poza wstępem dotyczącym licencjonowania i architektury oprogramowania, opowiemy o instalacji Nakivo na Windowsie, Synology i QNAP-ie; poruszymy takie kwestie jak ochrona Vmware, MS365, Hyper-V, jak i maszyn fizycznych.

Zapraszamy!

Prowadzący
Image
Łukasz Naumowicz
Inżynier Nakivo @ FEN
Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od 15 lat. Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.
Image
Mateusz Łuka
Product Manager Nakivo @ FEN
Specjalista od sprzedaży rozwiązań Nakivo od ponad 4 lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.