MIESIĄC Z AKCESORIAMI___
#fenITup – miesiąc z akcesoriami
Lipiec 2022
#fenITup_press – nagranie szóste
Video

fenITup_press, czyli comiesięczne podsumowanie naszej działalności.

W tym odcinku podsumowujemy czerwiec z Synology. Na naszym kanale przez ostatni miesiąc pojawiło się sporo nowych materiałów. Pokażemy Wam też trzy akcesoryjne nowości w naszej ofercie.
Lipiec to miesiąc wakacyjny, a w FEN to miesiąc akcesoriów. Pokażemy Wam, jak przewód, adapter czy wielofunkcyjna ładowarka potrafią ułatwić życie – zwłaszcza w wolnym czasie. Wyjątkowo przedstawimy Wam bliżej nie jeden, a aż cztery brandy – Belkin, Claroc, Orico i Unitek.
#fenITup_HowTo  – “Instalacja dysku M.2 w hubie Unitek”
Video

WD Black SN750 1 TB i storage hub Unitek D1046A to rozwiązanie jednocześnie problemów z dostępnością portów oraz kończącym się miejscem na dysku laptopa.

W tym nagraniu pokażemy Wam w jaki sposób zamontować dysk M.2 w hubie, wyjaśnimy, dlaczego odprowadzanie ciepła ma tak kluczowe znaczenie oraz przeprowadzimy test wydajności połączenia tego zestawu.

#fenITup_webinar  – “Praktycznie o akcesoriach Unitek”
Video
Wydawałoby się, że akcesoria do urządzeń mobilnych czy PC lub TV to nic skomplikowanego. Ale i tu pojawiają się takie sytuacje kiedy potrzebna jest „przelotka” lub nawet kilka by dwa z pozoru niewspółpracujące urządzenia jednak zaczęły razem działać.
Dlatego śpieszymy z pomocą i wyjaśniamy najczęściej popełniane błędy (do których czasem wstyd się przyznać 😉) na konkretnych przykładach i produktach. Odpowiadamy na pytanie czy standard HDMI ma tak właściwie znaczenie? Przybliżymy kwestię wielu funkcji i zastosowań hubów oraz raz na zawsze rozwiążemy zagadkę co jest lepsze: USB 3.0, 3.1 GEN 1 czy 3.2 GEN 1 i dlaczego żadne z nich?
#fenITup_unboxing  – “Hub Orico USB-C na 4 x USB-A”
Video

W tym materiale pokazujemy Wam jak z ograniczoną ilością portów w Macbooku radzi sobie hub AH-13-GY-BP od Orico. Ten model oferuje dodatkowe cztery porty USB-A. Trzy porty USB 2.0 gwarantują transfer do 480 Mbps. Czwarty port USB3.0 pozwala na błyskawiczne przesyłanie danych do 5 Gbps.

#fenITup_webinar  – “Poznaj Orico – najmłodszą markę akcesoriów w portfolio FEN”
Video

TWU32-4A-BK-EP czy TWU3-4A-BK-EP?
Masz dosyć zastanawiania się, czym się różnią?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru produktowego, podczas którego pokrótce omówimy najważniejsze linie produktowe marki Orico, bestsellery i nadchodzące nowości.

#fenITup_HowTo  – “Jak nałożyć szkło hartowane na telefon | Belkin ScreenForce™”
Video

Montowanie szkła ochronnego na ekranie smartfona wymaga dokładności i precyzji. Nie jest to jednak czynność, której nie jesteście w stanie wykonać w domowym zaciszu. Dzisiaj pokazujemy Wam, jak szybki i prosty jest to proces dzięki zestawowi Belkin ScreenForce™.

#fenITup_unboxing  – “Claroc – profesjonalne przewody HDMi i DisplayPort nie tylko dla specjalistów”
Video

Wysoka jakość dźwięku i obrazu nie musi być domeną tylko krótkich przewodów HDMI czy DisplayPort. W tym odcinku przyglądamy się bliżej aktywnym kablom optycznym od Claroc, które nawet przy długości 100 m zapewniają doskonałe wrażenia audiowizualne.

Wynika to z zastosowania szeregu zaawansowanych technologii: od profesjonalnych chipów konwertujących sygnał, po światłowód wielomodowy OM3 o maksymalnej przepustowości 40 Gigabit.

Wyjaśniamy, co znajduje się w środku kabla optycznego i dlaczego warto korzystać z wymiennych końcówek na czas montażu.

Prowadzący
Image
Natasha Wysocka
Junior Product Manager @ FEN
Image
Tomasz Chmal
Consumer Electronics Product Manager @ FEN