MIESIĄC Z SOPHOS____
#fenITup – miesiąc z Sophos
Marzec 2022
ImageImageImageImageImage
Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego -przekaz konkretnych informacji.
Tomasz Szulecki
@SERWIS.PL Sp. z o.o.
Merytoryczne odpowiedzi i super rzeczowa prezentacja - w godzinę mogłem dowiedzieć się wiele na temat ataków i ochrony przed nimi.
Mateusz Ratajczak
Stevia Automation Sp. z o.o.
Istniejące rozwiązania uświadamiające pracowników i zapobiegające atakom.
Rafał Możdżeń
Norian Accounting
Zwrócenie uwagi na przykłady "z rynku" i pokazanie jak reagować na pytania od klientów.
Sławek Burak
Sun Capital Sp. z o.o.
Jak zawsze - demo najbardziej inspirujące.
Bogusława Własińska
UM Bielsko-Biała
#fenITup_press – nagranie drugie
Video

fenITup_press, czyli comiesięczne podsumowanie naszej działalności.

Po intensywnym miesiącu z marką QNAP zapraszamy Was na kolejne wydanie #fenITup_press! Opowiemy Wam o kluczowych zmianach jakie zaszły w FENie w lutym, atrakcyjnych nowościach w naszym asortymencie oraz planach na marzec. Fanów cyberbezpieczeństwa na pewno ucieszy wiadomość, że marzec jest miesiącem z marką Sophos. Sprawdźcie, o czym w ramach #fenITup opowiedzą nasi specjaliści!

#fenITup – Co zyskasz będąc Partnerem Sophos?
Video

Konkretna i wyczerpująca dawka przydatnej wiedzy i wskazówek o tym jak zostać Partnerem Sophos.
Podczas spotkania opowiemy dlaczego warto nim zostać, jakie korzyści daje program partnerski i podpowiemy w jaki sposób uzyskać najlepsze warunki partnerstwa.

Na koniec przedstawimy optymalną ścieżkę rozwoju w kontekście tego producenta.

#fenITup – XDR – MITRE + CALDERA – czyli pokaz działania na żywo
Video

Chcesz poznać jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do ochrony punktów końcowych, które komunikuje z całą infrastrukturą w Twojej organizacji?
Dodatkowo nie wierzysz takim opisom i musisz zobaczyć jak to rozwiązanie realizuje swoje założenia podczas testów? Albo sam chcesz takie rozwiązanie przetestować?

To ten materiał będzie idealny dla Ciebie, ponieważ pokrótce przedstawi założenia produktu, opisze główne cechy wyróżniające go na tle konkurencji, a następnie pokaże je w działaniu, a także pokaże Ci jak samemu te rozwiązanie przetestować.

#fenITup – Poznaj narzędzia, które dostarcza Sophos
Video

Jesteś partnerem SOPHOS? Chciałbyś wiedziec się w jaki sposób zarejestrować projekt, tak aby uzyskać najlepsze możliwe ceny. Dowiedzieć się gdzie znaleźć materiały marketingowe, gotowe kampanie, albo wręcz specjalnie przygotowane kampanie z gotowym szablonem szytym dla Twojej firmy? Chcesz mieć pieczę nad wsparciem technicznym Twoich klientów? A także lubisz być na bieżąco z nowościami z kanału partnerskiego?

Chcesz zobaczyć nagranie? Napisz do nas:

#fenITup – SF-OS 19 + XGS, czyli najbardziej pożądany produkt w portfolio Sophos
Video

Chciałbyś poznać rozwiązanie które realizuje wszystkie kluczowe cele stawiane przed nowoczesną zaporą sieciową? Takie, które jest w stanie realnie pomóc ustalić co takiego dzieje na styku Twojej infrastruktury z „dzikim” internetem? Które potrafi wymieniać się informacjami z urządzeniami końcowym oraz reagować na zagrożenia wykorzystujące  szyfrowane kanały komunikacji, wszystko to bez specjalnego wpływu na wydajność urządzenia?

Podobnie jak Wy mamy już dość nudnych pokazów slajdów w związku z czym podczas sesji zaprezentujemy jak samodzielne przetestować Sophos Firewall (czyt. będzie Live Demo).

Prowadzący
Image
Rafał Gałka
Product Manager Sophos at FEN
Product manager Sophos w FEN, od ponad 5 lat zajmuje się rozwiązaniami security zarówno pod kątem marketingowym jak i sprzedażowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten czas, potrafi opowiedzieć o sposobach sprzedaży rozwiązań security w sposób prosty i przystępny dla każdego.
Image
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt i Trener Sophos at FEN
Trener i inżynier Sophos z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego. Przeprowadził kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń Sophos dla inżynierów, setki prezentacji i wiele szkoleń zamkniętych dla administratorów.