WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Nakivo
12.04.2022 - szkolenie on-line
Termin: 12.04.2022 Godzina: 10:15

#fenITUP – Nowe funkcje w Nakivo Backup&Replication 10.5 i beta 10.6

Monitoring środowiska Vmware z poziomu konsoli Nakivo, a może backup serwerów NAS, która z tych funkcji Tobie wydaje się ciekawsza?

 

Dynamiczny rozwój to jeden z atutów oprogramowania Nakivo Backup&Replication.

W trakcie webinaru chcemy przedstawić Wam możliwości najnowszych wersji oprogramowania 10.5 oraz beta 10.6 w których producent dodał min. możliwość monitorowania środowisk Vmware, backup serwerów NAS czy możliwość wykorzystania zewnętrznej bazy danych dla Nakivo. Dla klientów wykorzystujących storage HPE Nimble pojawi się również możliwość wykonywania backupu ze snapshotów, a dla organizacji wykorzystujących usługi Microsoft 365 interesujący będzie backup w obrębie grup.

Ostatnie wersje to również kolejne mechanizmy zapewniające większe bezpieczeństwo dla Nakivo instalowanego w postaci gotowych maszyn wirtualnych na Vmware lub Amazon Machine Images. 

Co powoduje, że Nakivo cieszy się powodzeniem u coraz szerszego grona zarówno mniejszych jak i dużych klientów?

Rozwiązanie typu All-in-One – znajdziesz w nim najpotrzebniejsze funkcje!
Backup, Replikacja, Odtwarzanie, Site Recovery
Wsparcie środowisk wirtualnych, fizycznych, chmury – ochronisz swoje zasoby!
VMware, Hyper-V, Nutanix, Windows, Linux, AWS EC2, Backup do Wasabi, Backup baz danych Oracle, a także backup Microsoft 365 (Exchange, Onedrive, Sharepoint).
Możliwość uruchomienia na dowolnej platformie – zainstalujesz je bez problemu w kilka minut!
NAS, Linux, Windows, VA, AWS AMI
Oszczędność czasu – intuicyjny interfejs, którego nie trzeba się uczyć latami!
Intuicyjny interfejs www, brak dedykowanych konsol i aplikacji do administracji, możliwość rozdzielenia interfejsu na wiele instancji w ramach funkcji Multi Tenant
Oszczędność kosztów – kosztuje nawet połowę mniej w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań!
Tańsze od konkurencji, a do tego bez dodatkowych licencji na system operacyjny, dodatkowych baz MS SQL oraz program Trade-IN
Obsługa klienta – 97.3% zadowolonych klientów!
Gdy potrzeba pomocy liczy się czas, Nakivo może pochwalić się niezawodnym supportem świadczącym usługi w trybie Standard oraz 24×7.

Prowadzący
Image
Łukasz Naumowicz
Inżynier Nakivo @ FEN
Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od 15 lat. Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.
Image
Mateusz Łuka
Product Manager Nakivo @ FEN
Specjalista od sprzedaży rozwiązań Nakivo od ponad 4 lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.