WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Synology
14.06.2022 - szkolenie on-line
Termin: 14.06.2022 Godzina: 10:15

#fenITup – Nowości w systemie DSM 7.1

Więcej, prościej, szybciej, elastyczniej – to domena nowego systemu operacyjnego DSM 7.1 dostępnego dla urządzeń Synology NAS.
Nowa platforma oferuje szereg udoskonaleń i nowości w tym pamięć podręczna dla wielu wolumenów, zarządzanie wszystkimi dyskami urządzeń spiętych w klaster SHA, agregację folderów współdzielonych, monitorowanie zadań w tle i wiele, wiele więcej!

Webinar wraz z rozbudowaną sesją „live demo”

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Prowadzący
Image
Maciej Cenkier
Business Development Director - Synology
Image
Łukasz Skibiński
Support Specialist Storage @ FEN
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.