MIESIĄC Z CCTV
#fenITup – miesiąc z CCTV
Październik 2022
#fenITup_press – nagranie dziewiąte
Video

fenITup_press, czyli comiesięczne podsumowanie naszej działalności.

W tym wydaniu Pressa pokazujemy Wam dwie nowości — obudowę na dysk M.2 od Orico i rejestrator Dahua DHI-NVR5216-16P-I. Mówimy też o ciekawej zmianie w Orico, którą z pewnością docenią sprzedawcy.
#fenITup_blog  – “Zastosowanie analizy obrazu przez początkującego lub średniozaawansowanego użytkownika w systemie monitoringu wizyjnego w praktyce”
Artykuł
Założyliście kamerę na użytek domowy? A może zastanawiacie się nad wymianą CCTV w firmie? Jakich funkcji oczekujecie od swojego monitoringu?
W najnowszym wpisie na naszym blogu Łukasz Skibiński, Support Specialist CCTV w FEN, wyjaśnia co, poza rejestracją obrazu, oferują współczesne rozwiązania monitoringu wizyjnego.
#fenITup_howTo  – “Dahua i konflikt adresów IP – rozwiązanie problemu”
Video
Częstym problemem podczas konfiguracji nowo zainstalowanych kamer IP na obiekcie jest konflikt adresów IP. Każda kamera Dahua wyjęta z pudełka ma statyczną, identyczną adresację IP w sieci lokalnej co powoduje problemy z prawidłowym podłączeniem do rejestratora.
W najnowszym materiale na naszym kanale pokazujemy jak inteligentnie zaradzić temu problemowi i zrobić to wygodnie za pomocą odpowiedniego narzędzia instalowanego na komputerze.
Prowadzący
Image
Wojciech Kwaśny
Product Manager CCTV @ FEN
Image
Łukasz Naumowicz
Inżynier CCTV @ FEN