WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Unitek
Szkolenie zakończone
Szkolenie odbyło się 12.07.2022 | Zobacz nagranie

#fenITup – Praktycznie o akcesoriach Unitek

Wydawałoby się, że akcesoria do urządzeń mobilnych czy PC lub TV to nic skomplikowanego. Ale i tu pojawiają się takie sytuacje kiedy potrzebna jest  “przelotka” lub nawet kilka by dwa z pozoru niewspółpracujące urządzenia jednak zaczęły razem działać.

Dlatego śpieszymy z pomocą i wyjaśnimy najczęściej popełniane błędy (do których czasem wstyd się przyznać 😉) na konkretnych przykładach i produktach.

Odpowiemy na pytanie czy standard HDMI ma tak właściwie znaczenie?

Przybliżymy kwestię wielu funkcji i zastosowań hubów oraz raz na zawsze rozwiążemy zagadkę co jest lepsze: USB 3.0, 3.1 GEN 1 czy 3.2 GEN 1 i dlaczego żadne z nich?

Dużo praktycznej wiedzy, dużo sprzętu, dużo nowości i przede wszystkim przykłady z życia wzięte omówione podczas sesji na żywo!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Prowadzący
Image
Tomasz Chmal
Consumer Electronics Product Manager
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.