WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – QNAP
22.02.2022 - szkolenie on-line
ImageImageImage
Merytoryczne informacje i porządek prowadzonego spotkania - nakreślony plan, logiczne przechodzenie od jednego, do następnego tematu; zobrazowanie omawianych zagadnień przy użyciu ciekawych ilustracji i Live demo.
Sławek Burak
Sun Capital Sp. z o.o.
Zdecydowanie sposób prowadzenia - przekaz był jasny i zrozumiały dla pracownika, nie zajmującego się na co dzień technicznymi aspektami NAS.
Adrian Pokorski
Cocon Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Sp. k.
Szczegółowość omawianych zagadnień i przykłady ich zastosowania.
Dariusz Janczyk
edarpol
Termin: 22.02.202 Godzina: 10:15

#fenITUP – Wirtualizacja na QNAP

Zapraszamy serdecznie na pierwszy w 2022 roku webinar techniczny w ramach naszych spotkań rozwijających wiedzę #fenITUP poświęcony marce QNAP.

Coraz częściej maszyny fizyczne są wirtualizowane w celu oszczędności i lepszego wykorzystania możliwości współczesnych serwerów sprzętowych. Rolę wirtualizatora mogą pełnić jednak nie tylko dedykowane systemy jak Vmware czy Hyper-V ale również wybrane modele urządzeń NAS wyposażone w odpowiednie aplikacje.

Podczas wydarzenia opowiemy o możliwościach wirtualizacji jakie dają urządzenia QNAP, w oparciu o aplikację Virtualization Station. Odpowiemy min. na pytania jak właściwie wybrać serwer do takich zastosowań, jak działa współdzielenie pamięci pomiędzy maszynami oraz po co potrzebne są narzędzia „Guest Tools”.  

Prowadzący
Image
Łukasz Naumowicz
Sales Engineer QNAP at FEN
Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od 14 lat.
Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.
Dołącz do nas podczas spotkania, słuchaj uważnie, a wypełniając ankietę po spotkaniu i odpowiadając na pytanie konkursowe będzie możliwość zdobycia nagrody.
Najlepsza odpowiedź na pytanie konkursowe zostanie nagrodzona zestawem gadżetów QNAP: kubek, torba wielokrotnego użytku, portfel Spocket z zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym, przewód do ładowania 3 w 1 Unitek, czyścik do okularów i inne
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

Sprawdź nasz kanał na YouTube