WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Sophos
29.03.2022 - szkolenie on-line
Termin: 29.03.202 Godzina: 10:15

#fenITUP – SF-OS 19 + XGS, czyli najbardziej pożądany produkt w portfolio Sophos

Chciałbyś poznać rozwiązanie które realizuje wszystkie kluczowe cele stawiane przed nowoczesną zaporą sieciową? Takie, które jest w stanie realnie pomóc ustalić co takiego dzieje na styku Twojej infrastruktury z „dzikim” internetem? Które potrafi wymieniać się informacjami z urządzeniami końcowym oraz reagować na zagrożenia wykorzystujące  szyfrowane kanały komunikacji, wszystko to bez specjalnego wpływu na wydajność urządzenia?

Podobnie jak Wy mamy już dość nudnych pokazów slajdów w związku z czym podczas sesji zaprezentujemy jak samodzielne przetestować Sophos Firewall (czyt. będzie Live Demo).

Agenda:

Sophos Firewall, czym jest i do czego służy
Oferta urządzeń, plus opis licencjonowania
Nowości które pojawią się w nowej wersji SF-OS 19
Live demo z przedstawieniem funkcji które są wyróżnikiem producenta na tle konkurencji

XGS6500 lg Chip-forBLACK
ImageImageImageImage
Merytoryczne odpowiedzi i super rzeczowa prezentacja - w godzinę mogłem dowiedzieć się wiele na temat ataków i ochrony przed nimi.
Jacek Borowski
Starostwo Powiatowe w Lubaniu
Zwrócenie uwagi na przykłady "z rynku" i pokazanie jak reagować na pytania od klientów.
Sebastian Wasilewski
IT COMPUTERS
Podobają mi się istniejące rozwiązania uświadamiające pracowników i zapobiegające atakom.
Jacek Leśniewski
ALO Sp. z o.o.
Imponująca wiedza prowadzącego.
Artur Łukowczyk
SOFTART
Prowadzący
Image
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt i Trener Sophos @ FEN
Trener i inżynier Sophos z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego. Przeprowadził kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń Sophos dla inżynierów, setki prezentacji i wiele szkoleń zamkniętych dla administratorów.
Image
Rafał Gałka
Product Manager Sophos @ FEN
Product manager Sophos w FEN, od ponad 5 lat zajmuje się rozwiązaniami security zarówno pod kątem marketingowym jak i sprzedażowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten czas, potrafi opowiedzieć o sposobach sprzedaży rozwiązań security w sposób prosty i przystępny dla każdego.
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.