MIESIĄC Z MARKĄ FSP__
#fenITup – miesiąc z marką FSP
Sierpień 2022
#fenITup_press – nagranie siódme
Video

fenITup_press, czyli comiesięczne podsumowanie naszej działalności.

Sezon burzowy trwa w najlepsze, dlatego sierpień poświęcamy zasilaniu. W tym miesiącu przybliżymy Wam bliżej markę FSP. To nowość w naszym portfolio, ale sam producent od blisko 30 lat globalnie dostarcza swoje produkty zarówno użytkownikom domowym, jak i przedsiębiorstwom, a nawet szpitalom.
W tym wydaniu Pressa pokazujemy Wam bliżej nowości z naszej oferty – UPS FSP Champ 1K, obudowę dysku M.2 od Unitek, która swoimi parametrami zadowoli najbardziej wymagających użytkowników i kartę sieciową wspierającą WiFi 6.
#fenITup_blog  – “Jaki UPS wybrać? Zasilanie awaryjne krok po kroku z FSP Fortron”
Artykuł

W najnowszym wpisie na naszym blogu Wojciech Kwaśny, Product Manager FSP w FEN przybliża zalety związane z posiadaniem zasilania awaryjnego oraz omawia plusy i minusy stosowania UPS-ów offline, line-interactive i online.

#fenITup_unboxing  – “FSP Champ 1K Rack – UPS dla wymagających”
Video
Champ 1K Rack to najmniejszy UPS on-line w portfolio FSP. W naszym najnowszym unboxingu przyglądamy się bliżej parametrom tego modelu oraz sprawdzamy, gdzie może znaleźć swoje zastosowanie.
#fenITup_How_to  – “Konfiguracja FSP Champ 1K z NAS-em QNAP TVS-675”
Video

W naszym materiale sprawdzamy, jak FSP Champ 1K radzi sobie w trakcie zasymulowanej awarii zasilania NAS-a QNAP TVS-675. Czy UPS, który nie znajduje się na liście kompatybilności QNAP-a nadal spełnia swoją rolę? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie w tym materiale.

Prowadzący
Image
Wojciech Kwaśny
Product Manager FSP @ FEN
Image
Łukasz Naumowicz
Inżynier FSP @ FEN