WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Nakivo
26.04.2022 - szkolenie on-line
Termin: 26.04.2022 Godzina: 09:30

#fenITup – Warsztat Nakivo Technical Solutions Professional

Zapraszamy na pierwszy w historii warsztat online przeznaczony dla aktywnych partnerów Nakivo Backup&Replication przygotowujący do egzaminu i uzyskania certyfikatu Nakivo Technical Solutions Professional.

Warsztat przeznaczony jest dla inżynierów i techników wdrażających rozwiązania Nakivo Backup&Replication. Certyfikat NTSP jest jednym z wymagań producenta niezbędnym do uzyskania wyższego statusu partnerskiego i uzyskania lepszych warunków współpracy.

Na warsztacie mamy 10 miejsc, wypełnienie formularza rejestracji nie gwarantuje udziału w warsztacie, informacje na temat zakwalifikowania się na warsztat przekaże prowadzący najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem warsztatu.

Warsztat będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej w oparciu o zdalny lab w FEN.

Co to za wydarzenie?

Bezpłatne warsztaty techniczne poświęcone ochronie danych. Partnerami wydarzenia są firmy QNAP, producent serwerów NAS oraz Nakivo Backup&Replication, producent oprogramowania do backupu i replikacji.

 

Kto może wziąć udział?

Warsztat jest przeznaczony dla partnerów handlowych FEN oraz administratorów zainteresowanych tym jak chronić zasoby w swojej organizacji takie jak serwery, stacje robocze, a w szczególności środowiska wirtualne VMware i Hyper-V. Na warsztacie mamy tylko 10 miejsc.

 

Gdzie się odbywa?

Online, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu. W trakcie warsztatów zapewniamy urządzenie QNAP do konfiguracji oraz dostęp do środowiska wirtualnego.

Agenda
Wprowadzenie do Nakivo
Architektura i instalacja oprogramowania
Ustawienia systemowe
Repozytoria i ich rodzaje
Backup środowisk wirtualnych
Backup maszyn fizycznych
Mechanizmy odtwarzania
Automatyzacja i Site Recovery

Wymagania:

Firma musi być zarejestrowanym partnerem Nakivo Backup&Replication przynajmniej o statusie Bronze.

 

Wymagania techniczne:
Komputer z przeglądarką Chrome i dostępem do Internetu
Mikrofon i słuchawki w celu umożliwienia komunikacji z prowadzącym.
Rekomendowany dodatkowy monitor, aby jednocześnie śledzić konfigurację prowadzącego oraz realizować zadania warsztatowe.

Jaki jest termin?

26 kwietnia 2022 roku.

Ile czasu trzeba zarezerwować?

Warsztat będzie trwał około 4 godzin zegarowych.

Jakie są koszty?

Warsztat jest bezpłatny, nie ponosisz żadnych kosztów.

Co powoduje, że Nakivo cieszy się powodzeniem u coraz szerszego grona zarówno mniejszych jak i dużych klientów?

Rozwiązanie typu All-in-One – znajdziesz w nim najpotrzebniejsze funkcje!
Backup, Replikacja, Odtwarzanie, Site Recovery
Wsparcie środowisk wirtualnych, fizycznych, chmury – ochronisz swoje zasoby!
VMware, Hyper-V, Nutanix, Windows, Linux, AWS EC2, Backup do Wasabi, Backup baz danych Oracle, a także backup Microsoft 365 (Exchange, Onedrive, Sharepoint).
Możliwość uruchomienia na dowolnej platformie – zainstalujesz je bez problemu w kilka minut!
NAS, Linux, Windows, VA, AWS AMI
Oszczędność czasu – intuicyjny interfejs, którego nie trzeba się uczyć latami!
Intuicyjny interfejs www, brak dedykowanych konsol i aplikacji do administracji, możliwość rozdzielenia interfejsu na wiele instancji w ramach funkcji Multi Tenant
Oszczędność kosztów – kosztuje nawet połowę mniej w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań!
Tańsze od konkurencji, a do tego bez dodatkowych licencji na system operacyjny, dodatkowych baz MS SQL oraz program Trade-IN
Obsługa klienta – 97.3% zadowolonych klientów!
Gdy potrzeba pomocy liczy się czas, Nakivo może pochwalić się niezawodnym supportem świadczącym usługi w trybie Standard oraz 24×7.

Prowadzący
Image
Łukasz Naumowicz
Inżynier Nakivo @ FEN
Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od 15 lat. Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.
Image
Mateusz Łuka
Product Manager Nakivo @ FEN
Specjalista od sprzedaży rozwiązań Nakivo od ponad 4 lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Zarejestruj się: