MIESIĄC Z MARKĄ ZYXEL
#fenITup – miesiąc z marką Zyxel
Wrzesień 2022
#fenITup_press – nagranie ósme
Video

fenITup_press, czyli comiesięczne podsumowanie naszej działalności.

Z tego odcinka Pressa dowiecie się, co przygotowaliśmy dla Was na wrzesień. Skupimy się na ofercie Zyxel, ale nie zabraknie webinarów z QNAP-em w roli głównej.
#fenITup_blog  – “Specjaliści Zyxel o WiFi6”
Artykuł
Premiera WiFi 6 w 2019 roku przyniosła sporo usprawnień w stosunku do poprzedniego standardu. Zmiany, jakie za sobą niesie „szóstka”, są przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby użytkowników korzystających jednocześnie z wielu podłączonych do sieci urządzeń. Warto zwrócić uwagę, że WiFi 5 ma już dziewięć lat — swoją premierę miało w czasach, gdy podłączenie telewizora czy głośnika do sieci nie było jeszcze standardem.
Przejście z WiFi 5 na WiFi6 może jednak wiązać się z wymianą punktów dostępowych. Jaki model wybrać i na które parametry szczególnie zwracać uwagę? Tego dowiecie się z najnowszego wpisu na naszym blogu. Aleksander Turski, Sales Engineer w Zyxel Polska, wyjaśnia kluczowe cechy WiFi 6 w porównaniu do “piątki” oraz przedstawia cztery punkty dostępowe, które sprawdzą się zarówno w warunkach SOHO, jak i na tak dużych obszarach, takich jak galerie handlowe, stadiony czy lotniska.
#fenITup_unboxing  – “Routery LTE/5G od Zyxel”
Video
Ten unboxing poświęcamy rozwiązaniom umożliwiającym dostęp do Internetu tam, gdzie nie ma możliwości instalacji łącza przewodowego lub dostępu do sieci WiFi, czyli routerom LTE/5G. Omawiamy trzy modele urządzeń marki Zyxel: LTE3301 Plus, NR2101 oraz NR5101. Z wideo dowiecie się, co charakteryzuje poszczególne z urządzeń i do jakich zastosowań mogą się przydać.
#fenITup_Talk  – “Zawsze w zasięgu. Rozmowa z Norbertem Ogłozińskim, Country Sales Managerem w Zyxel”
Video

Zapraszamy na wywiad z Country Sales Managerem firmy Zyxel w Polsce, Norbertem Ogłozińskim, który wprowadzi Was w świat rozwiązań Zyxel, opowie o najciekawszych elementach oferty i planach na przyszłość.

Macie pytania dotyczące oferty Zyxel? Zadajcie je Norbertowi pod tym filmem!

#fenITup_webinar  – “Zyxel Nebula – skalowalna sieć komputerowa zarządzana w chmurze”
Video
Rynek usług IT rozwija się bardzo szybko, a miejsce pracy i sposób, w jaki wszyscy jesteśmy połączeni ciągle ewoluują.
Inżynierowie firmy Zyxel opracowali narzędzie, dzięki któremu możliwe stało się szybkie, łatwe i ekonomiczne wdrażanie oraz zarządzanie sieciami komputerowymi w chmurze. Nebula jest rozwiązaniem elastycznym, skalowalnym, w znacznym stopniu ułatwiającym zarządzanie urządzeniami sieciowymi marki Zyxel z jednego panelu, z dowolnego miejsca na świecie.
Zobacz ten webinar, aby dowiedzieć się w jaki sposób możesz zapewnić swoim klientom doskonałą usługę, dzięki naszemu wszechstronnemu chmurowemu kontrolerowi urządzeń sieciowych.
Prowadzący
Image
Wojciech Kwaśny
Product Manager FSP @ FEN
Image
Łukasz Naumowicz
Inżynier FSP @ FEN
Image
Aleksander Styś
VAR Account Manager, Zyxel Networks
Image
Aleksander Turski
Sales Engineer, Zyxel Networks
Image
Norbert Ogłoziński
Country Sales Manager, Zyxel Networks