WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Sophos
Szkolenie online odbyło się 15.03.2022
Szkolenie zakończone

#fenITUP – XDR – MITRE + CALDERA – czyli pokaz działania na żywo

Chcesz poznać jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do ochrony punktów końcowych, które komunikuje z całą infrastrukturą w Twojej organizacji?
Dodatkowo nie wierzysz takim opisom i musisz zobaczyć jak to rozwiązanie realizuje swoje założenia podczas testów? Albo sam chcesz takie rozwiązanie przetestować?

To ten materiał będzie idealny dla Ciebie, ponieważ pokrótce przedstawi założenia produktu, opisze główne cechy wyróżniające go na tle konkurencji, a następnie pokaże je w działaniu, a także pokaże Ci jak samemu te rozwiązanie przetestować

Agenda:

Czym jest rozwiązanie XDR i dlaczego Sophos może je realizować w pełni (integracja między rozwiązaniami)
Jakie elementy wchodzą w skład rozwiązania (krótki opis elementów które wspierają XDR, Endpoint, Firewall, MDM)
Kluczowe funkcje i wyróżniki rozwiązania
Przedstawienie rozwiązania w działaniu – pokaz z pomocą CALDERA

Prowadzący
Image
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt i Trener Sophos @ FEN
Trener i inżynier Sophos z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego. Przeprowadził kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń Sophos dla inżynierów, setki prezentacji i wiele szkoleń zamkniętych dla administratorów.
Image
Rafał Gałka
Product Manager Sophos @ FEN
Product manager Sophos w FEN, od ponad 5 lat zajmuje się rozwiązaniami security zarówno pod kątem marketingowym jak i sprzedażowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten czas, potrafi opowiedzieć o sposobach sprzedaży rozwiązań security w sposób prosty i przystępny dla każdego.
XDR dla wszystkich
Doskonałe narzędzie dla specjalistów ds. bezpieczeństwa i administratorów IT

Zaprojektowany zarówno dla analityków bezpieczeństwa pracujących w przeznaczonych do tego zespołach SOC, jak i administratorów IT zajmujących się bezpieczeństwem i innymi obowiązkami IT.

Sophos XDR umożliwia organizacjom szybkie zareagowanie, nawet jeśli dane urządzenie nie jest fizycznie dostępne. Z tej samej konsoli zarządzania w chmurze można uzyskać zdalny dostęp do urządzeń, aby przeprowadzić dalsze badania, zainstalować i odinstalować oprogramowanie lub rozwiązać wszelkie dodatkowe problemy.

ImageImageImageImage
Merytoryczne odpowiedzi i super rzeczowa prezentacja - w godzinę mogłem dowiedzieć się wiele na temat ataków i ochrony przed nimi.
Jacek Borowski
Starostwo Powiatowe w Lubaniu
Zwrócenie uwagi na przykłady "z rynku" i pokazanie jak reagować na pytania od klientów.
Sebastian Wasilewski
IT COMPUTERS
Podobają mi się istniejące rozwiązania uświadamiające pracowników i zapobiegające atakom.
Jacek Leśniewski
ALO Sp. z o.o.
Imponująca wiedza prowadzącego.
Artur Łukowczyk
SOFTART
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.