WARSZTATY ON-LINE___
#fenITup – Zyxel
08.09.2022 - szkolenie on-line
Termin: 08.09.2022 Godzina: 10:15

#fenITup – Zyxel Nebula – skalowalna sieć komputerowa zarządzana w chmurze

Rynek usług IT rozwija się bardzo szybko, a miejsce pracy i sposób, w jaki wszyscy jesteśmy połączeni ciągle ewoluują. Inżynierowie firmy Zyxel opracowali narzędzie, dzięki któremu możliwe stało się szybkie, łatwe i ekonomiczne wdrażanie oraz zarządzanie sieciami komputerowymi w chmurze.


Nebula
jest rozwiązaniem elastycznym, skalowalnym, w znacznym stopniu ułatwiającym zarządzanie urządzeniami sieciowymi marki Zyxel z jednego panelu, z dowolnego miejsca na świecie.

Dołącz do nas na webinarium, aby dowiedzieć się w jaki sposób możesz zapewnić swoim klientom doskonałą usługę, dzięki naszemu wszechstronnemu chmurowemu kontrolerowi urządzeń sieciowych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Prowadzący
Image
Aleksander Styś
VAR Account Manager, Zyxel Networks
Od ponad siedmiu lat doradzam Partnerom biznesowym w doborze rozwiązań sieciowych spełniających ich potrzeby i oczekiwania. Prowadzę również szkolenia i webinaria, podczas których prezentuję rozwiązania i nowości w ofercie Zyxel.
Image
Aleksander Turski
Sales Engineer, Zyxel Networks
Około szesnaście lat pracy zawodowej w firmach z różnych branż, na stanowiskach od wsparcia technicznego po administrowanie sieciami i systemami informatycznymi i zarządzanie zespołem pozwala spoglądać na kwestie związane z sieciami komputerowymi z szerokiej perspektywy. Podczas prezentacji przekazuję informacje na temat rozwiązań Zyxel w sposób jasny i rzeczowy.
Image
Wojciech Kwaśny
Product Manager Zyxel @ FEN
Jako Product Manager od rozwiązań CCTV, urządzeń sieciowych Zyxel oraz od 2022 FSP Fortron doskonale potrafię rozpoznać potrzeby i problemy użytkowników z szerszej perspektywy, co pozwala mi dobrać najlepsze rozwiązanie. Ukończenie specjalizacji - bezpieczeństwo systemów informatycznych, z pewnością mi w tym pomaga. Ciągły rozwój oraz wychodzenie poza schemat to zdecydowanie cechy mojej pracy. W wolnych chwilach tworze aplikacje oraz uprawiam sport.
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na stronie FB Orico:

Zeszłoroczny cykl #fenITup cieszył się dużym zainteresowaniem. Po 29 spotkaniach zakończyliśmy serię webinarów dotyczących nowości i praktycznych informcji na temat niemalże każdej marki z naszej oferty.
Jako FEN chcemy podnosić Wasze kompetencje z zakresu IT, ale to dzięki Wam i Waszej aktywności stworzyliśmy odświeżoną wersję #fenITup gdzie jednemu producentowi lub specjalizacji poświęcimy cały miesiąc.

#fenITup to nie tyko prowadzone przez nas webinary – to całoroczny proces, a zarazem narzędzie, które pozwoli Wam na wykorzystanie naszych produktów w jeszcze większym zakresie.
Na początku każdego miesiąca przywitamy Was #fenITup_press –  krótkim nagraniem zapowiadającym nadchodzące wydarzenia, promocje i nowości związane z omawianą marką. Każdego tygodnia pojawi się dodatkowy materiał zawierający istotne informacje o urządzeniach i ofercie. Zaś 3 tygodnia we wtorek odbędzie się specjalny webinar, podczas którego dokładnej będziemy mogli opowiedzieć o produktach i ich funkcjonalnościach oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.