NACVIEW – czyli jak zarządzać urządzeniami i kontami użytkowników podłączającymi się do sieci firmowej?

Jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo w sieci firmowej?

Na to pytanie większość pewnie wskaże systemy typu firewall, UTM lub rozwiązania antywirusowe. Są to najpopularniejsze rozwiązania cyberbezpieczeństwa stosowane w sieciach firmowych. Jednakże sam dostęp do sieci firmowej powinien stanowić pierwszy krok do zapewnienia jej bezpieczeństwa. Niestety w większości firm wciąż możliwy jest łatwy dostęp do ważnych serwerów i kluczowych usług niemal dla wszystkich, którzy mogą podłączyć się do gniazdka sieciowego lub do sieci bezprzewodowej w firmie. Aby zapobiec takim sytuacjom konieczne jest wdrożenie systemu kontroli dostępu do sieci NAC (Network Access Control), takiego jak NACVIEW.

Na prezentacji przedstawimy, dlaczego wdrożenie systemu NACVIEW jest tak bardzo istotne. Pokażemy jak bardzo zwiększy się dzięki temu bezpieczeństwo każdej organizacji, a zarządzanie dostępem do sieci z systemem NACVIEW będzie proste i intuicyjne.

OPIS SPOTKANIA
24 lutego 2022 10:00

W trakcie prezentacji dowiedzą się Państwo, jak rozwiązanie NACVIEW może pomóc w skutecznym zabezpieczeniu sieci firmowej.

Przedstawimy czym są systemy NAC i opowiemy o głównych korzyściach wynikających z ich wdrożenia. Omówimy również główne funkcjonalności systemu NACVIEW.

Na koniec opowiemy jak wygląda współpraca partnerska i proces sprzedaży systemu NACVIEW.

Czas trwania:

60 minut
AGENDA
 • Image
  O NACVIEW
 • Image
  Czym są systemy NAC
 • Image
  Funkcjonalności NACVIEW

  Autoryzacja
  Dedykowany agent
  OTP dla sieci VPN
  Integracja z innymi systemami bezpieczeństwa
  Dostęp gościnny i BYOD

 • Image
  Licencjonowanie
 • Image
  Wdrożenia
 • Image
  Współpraca Partnerska
 • Image
  Live Demo
Prowadzący
Anna_K_P
Anna Kolenda-Parakiel
Product Manager w NACVIEW

Absolwentka kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Poznańskiej oraz studiów podyplomowych MBA. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem nowoczesnych rozwiązań sieciowych. Pracowała jako inżynier wdrożeń, inżynier przedsprzedaży, zarządzała projektami, a także była odpowiedzialna za marketing i sprzedaż. Od 2017 roku pracuje na stanowisku Product Manager w NACVIEW.

Tomek_K
Tomasz Kuchta
Product Manager NACVIEW w FEN

Specjalizuje się w sprzedaży projektowej NACVIEW. Dzięki wiedzy technicznej i umiejętnościom handlowym zapewnia partnerom i klientom wsparcie na każdym etapie projektu.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.