NACVIEW – polskie rozwiązanie kontroli dostępu do sieci firmowej

Termin: 24.03.2022 Godzina: 10:00

NACVIEW to system NAC (ang. Network Access Control), który umożliwia kontrolę dostępu do sieci poprzez uwierzytelnianie i autoryzację użytkowników i urządzeń. Wdrożenie NACVIEW stanowi pierwszy kluczowy element zapewnienia bezpieczeństwa sieci. Dzięki niemu możliwa jest szczegółowa kontrola i zarządzanie kto i do jakich zasobów uzyska dostęp na podstawie wcześniej zdefiniowanych polityk bezpieczeństwa.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o polskim rozwiązaniu NACVIEW zapisz się na webinar!

OPIS SPOTKANIA
24 marca 2022 10:00

W trakcie prezentacji dowiedzą się Państwo, czym są systemy typu NAC oraz w jaki sposób rozwiązanie NACVIEW może pomóc w skutecznym zabezpieczeniu sieci firmowej.

Przedstawimy główne funkcjonalności systemu NACVIEW oraz opowiemy jak można je wykorzystać.

Czas trwania:

60 minut
AGENDA
 • Image
  O NACVIEW
 • Image
  Czym są systemy NAC
 • Image
  Funkcjonalności NACVIEW

  Autoryzacja
  Dedykowany agent
  OTP dla sieci VPN
  Integracja z innymi systemami bezpieczeństwa
  Dostęp gościnny i BYOD

 • Image
  Licencjonowanie
 • Image
  Wdrożenia
 • Image
  Live Demo
Prowadzący
Anna_K_P
Anna Kolenda-Parakiel
Product Manager w NACVIEW

Absolwentka kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Poznańskiej oraz studiów podyplomowych MBA. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem nowoczesnych rozwiązań sieciowych. Pracowała jako inżynier wdrożeń, inżynier przedsprzedaży, zarządzała projektami, a także była odpowiedzialna za marketing i sprzedaż. Od 2017 roku pracuje na stanowisku Product Manager w NACVIEW.

Tomek_K
Tomasz Kuchta
Product Manager NACVIEW w FEN

Specjalizuje się w sprzedaży projektowej NACVIEW. Dzięki wiedzy technicznej i umiejętnościom handlowym zapewnia partnerom i klientom wsparcie na każdym etapie projektu.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.