Bezpłatny webinar

NetBak PC – Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych komputera z systemem Windows i serwera.

28.12.2023, godz. 10:00

Zapraszamy na webinar poświęcony nowej aplikacji NetBak PC

 

NetBak PC Agent to niewymagające licencji narzędzie dla Windows do tworzenia kopii zapasowych i przywracania ważnych danych z komputera na serwer QNAP NAS. Pokażemy w praktyce najlepsze metody backupu poprzez nową aplikację oraz wymagania. Najpierw zajmiemy się konfiguracją naszego serwera NAS, aby móc tworzyć na nim kopie bezpieczeństwa, a następnie zajmiemy się konfigurowaniem komputera. Podczas webinaru omówimy cały proces od A do Z, więc będziesz w stanie wdrożyć to rozwiązanie u siebie! Oprócz tworzenia kopii komputera, dowiesz się jak skonfigurować kopię maszyn wirtualnych Vmware oraz omówimy dobre praktyki dotyczące bezpieczeństwa.

Webinar bezpłatny.

Wydarzenie będzie streamowane na platformie YouTube.  Aby uzyskać link bezpośredni i przypomnienie przed wydarzeniem, zarejestruj się niżej.

Prowadzący
Mateusz_K
Mateusz Konieczny
Sales Engineer QNAP at FEN

Inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN, który na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.