WEBINAR LIVE YOUTUBE
Nowości w oprogramowaniu QTS 5.0.1 - beta
29.06.2022, godzina 10:15

Konsorcjum FEN największy dystrybutor QNAP w Polsce zaprasza na praktyczny webinar, podczas którego dowiesz się więcej o oprogramowaniu QTS 5.0.1 przeznaczonym dla NASów QNAP.

Nowa wersja wnosi wiele usprawnień, poprawki bezpieczeństwa, ulepszony interfejs zarządzania czy możliwość wymuszenia 2 etapowego uwierzytelniania na konkretnym użytkowniku to tylko niektóre z nich.

Wydarzenie będzie miało formę praktycznego webinaru podczas którego pokażemy jak poszczególne z nowych opcji wykorzystać na urządzeniu.

Prowadzący
Image
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Inżynier Qnap @ FEN
Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od 15 lat. Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.
Image
Mateusz Łuka
Product Manager Qnap @ FEN
Specjalista od sprzedaży rozwiązań QNAP od ponad 6 lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.
Chcesz dowiedziec się więcej o QNAP?
Jeżeli interesują Cię rozwiązania QNAP zapraszamy na nasz kanał na YouTube oraz na bloga, na których znajdziecie więcej webinarów i materiałów: