WEBINAR ONLINE
Oszczędność miejsca na QNAP, czyli o co chodzi z kompresją i deduplikacją w QuTS hero
26.05.2022, godzina 10:15

Konsorcjum FEN największy dystrybutor QNAP w Polsce zaprasza na praktyczny webinar, podczas którego dowiesz się więcej o systemie QuTS hero i stosowanych w nim mechanizmach pozwalających oszczędzać przestrzeń dyskową.

Od premiery systemu operacyjnego QuTS hero przeznaczonego dla wybranych NASów firmy QNAP minęło już sporo czasu.

System ten podobny od strony konfiguracyjnej do „zwykłego” QTS’a wykorzystuje zupełnie inny system plików ZFS, przez co oferuje zaawansowane funkcje: praktycznie nieograniczoną liczbę migawek, możliwość zmiany wielkości bloku dla każdego udziału sieciowego, ale również mechanizmy pozwalające na oszczędzanie miejsca czyli kompresję i deduplikację.
W trakcie wydarzenia przyjrzymy się od strony konfiguracyjnej i praktycznej, jak działają mechanizmy odpowiedzialne za oszczędzanie przestrzeni o które dostajemy najwięcej zapytań.

Prowadzący
Image
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Inżynier Qnap @ FEN
Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od 15 lat. Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.
Image
Mateusz Łuka
Product Manager Qnap @ FEN
Specjalista od sprzedaży rozwiązań QNAP od ponad 6 lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.
Chcesz dowiedziec się więcej o QNAP?
Jeżeli interesują Cię rozwiązania QNAP zapraszamy na nasz kanał na YouTube oraz na bloga, na których znajdziecie więcej webinarów i materiałów:
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.