CYKL WEBINARÓW
cyberPower_wht_logo
Poranki CyberPower
Cykl 3 spotkań poświęconych rozwiązaniom UPS
ValuePro_GP_01_WS_D-min
Sesja 1 – Energooszczędne systemy zasilania awaryjnego dla SMB

Na tym spotkaniu dowiesz się jakie rozwiązania dla małych i średnich firm proponuje CyberPower. Poznasz konsumenckie rozwiązania zasilania awaryjnego, które z powodzeniem zaproponujesz mniej wymagającemu użytkownikowi a także zaawansowane rozwiązania biznesowe w tym także listwy PDU do rozdziału mocy w szafach rack.

Zapoznasz się z nowymi produktami, które firma wprowadziła w ostatnim czasie a także pokażemy nadchodzące rozwiązania. Dowiesz się dlaczego warto stosować rozwiązania CyberPower i jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z tym producentem.

Sesja 2 – Oprogramowanie do zarządzania rozwiązaniami zasilania CyberPower

Przedstawienie i pokażemy praktyczne zastosowanie oprogramowania do zarządzania zasilaniem CyberPower. Poznasz rozwiązania zarówno konsumenckie jak i biznesowe. Pokażemy nowe podejście do zarządzania zasilaniem – zarządzanie z poziomu chmury CyberPower. Po tym webinarze łatwiej podejmiesz decyzję jak optymalnie dobrać oprogramowanie w kontekście potrzeb klienta i zastosowanego rozwiązania UPS/PDU CyberPower.

Cloud_mark_min
icon_energy-saving
Sesja 3 – GreenPower w praktyce – czyli jak przełożyć technologię oszczędzania energii na korzyść dla użytkownika

Ten webinar poprowadzi Cię od początku do końca idei technologii GreenPower firmy CyberPower tak abyś rozumiał z czego biorą się oszczędności energii jakie to ma praktyczne zastosowanie i korzyści płynące z tego dla klienta. Pokażemy Ci jak policzyć i pokazać korzyści użytkownikowi jakie dostaje kupując rozwiązanie CyberPower w technologii GreenPower.

Prowadzący
0
Dariusz Głowacki
Business Development Manager Poland - CyberPower
Rafal_Galka
Rafał Gałka
Product Manager CyberPower @ FEN
Jak odebrać materiały?

By odebrać komplet materiałów po cyklu webinarów “Poranki CyberPower” należy wypełnić formularz.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość zawierająca komplet materiałów: nagrania, prezentacje i odpowiedzi na pytania uczestników.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod tym adresem lub z pomocą ikonki Messenger znajdującej się w dolnym prawym roku tej strony.

Wypełnij formularz i odbierz materiały:
Nagranie i komplet materiałów prześlemy na wskazany adres mailowy

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Nazwa firmy*

Telefon

Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.