CYKL WEBINARÓW
Poranki CyberPower
Cykl 3 spotkań poświęconych rozwiązaniom UPS
Sesja 1 – Energooszczędne systemy zasilania awaryjnego dla SMB

Na tym spotkaniu dowiesz się jakie rozwiązania dla małych i średnich firm proponuje CyberPower. Poznasz konsumenckie rozwiązania zasilania awaryjnego, które z powodzeniem zaproponujesz mniej wymagającemu użytkownikowi a także zaawansowane rozwiązania biznesowe w tym także listwy PDU do rozdziału mocy w szafach rack.

Zapoznasz się z nowymi produktami, które firma wprowadziła w ostatnim czasie a także pokażemy nadchodzące rozwiązania. Dowiesz się dlaczego warto stosować rozwiązania CyberPower i jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z tym producentem.

Sesja 2 – Oprogramowanie do zarządzania rozwiązaniami zasilania CyberPower

Przedstawienie i pokażemy praktyczne zastosowanie oprogramowania do zarządzania zasilaniem CyberPower. Poznasz rozwiązania zarówno konsumenckie jak i biznesowe. Pokażemy nowe podejście do zarządzania zasilaniem – zarządzanie z poziomu chmury CyberPower. Po tym webinarze łatwiej podejmiesz decyzję jak optymalnie dobrać oprogramowanie w kontekście potrzeb klienta i zastosowanego rozwiązania UPS/PDU CyberPower.

Sesja 3 – GreenPower w praktyce – czyli jak przełożyć technologię oszczędzania energii na korzyść dla użytkownika

Ten webinar poprowadzi Cię od początku do końca idei technologii GreenPower firmy CyberPower tak abyś rozumiał z czego biorą się oszczędności energii jakie to ma praktyczne zastosowanie i korzyści płynące z tego dla klienta. Pokażemy Ci jak policzyć i pokazać korzyści użytkownikowi jakie dostaje kupując rozwiązanie CyberPower w technologii GreenPower.

Prowadzący
0
Dariusz Głowacki
Business Development Manager Poland - CyberPower
Rafal_Galka
Rafał Gałka
Product Manager CyberPower @ FEN