Webinar Qnap+ bezpieczeństwo fizyczne

 

Zapraszamy do obejrzenia materiałów poszkoleniowych
Prowadzący:
Łukasz Milic
Product Manager Storage
Maciej Cenkier
Security & Surveillance Solution Business Unit Manager
Maciej Mantaj
Technical Support Unit Specialist

QNAP to nie tylko dysk sieciowy, ale również zaawansowany system monitoringu video. Umożliwia rozszerzenie swoich funkcji o identyfikację osób, śledzenie obiektów względem ubioru, detekcję dymu i ognia, monitor aktywności oraz wiele innych modułów analitycznych jakie mogą sprawdzić się w każdej instalacji monitoringu wizyjnego.

Pokażemy w jaki sposób rozbudować QNAP o narzędzie do przetwarzania znacznie większych ilości danych w postaci inteligentnej analizy obrazu opierając się na oprogramowaniu MACROSCOP i kamerach IP ACTi oraz wykorzystując możliwość tworzenia i uruchamiania maszyny wirtualnej bezpośrednio na urządzeniu.

Chcesz wykorzystać pełne możliwości Twojego NASa?

Dla uczestników webinaru przygotowaliśmy
darmowe licencje Macroscop w różnych wariantach.

Surveillance Station 5.1

Profesjonalny system zarządzania wideo

W związku z rosnącą popularnością kamer o rozdzielczości wielu megapikseli i z efektem rybiego oka bardzo cenione są pewne specjalne funkcje takich aplikacji. Surveillance Station 5.1 z interfejsem nowej generacji maksymalizuje przydatność nagrań z kamer o wysokiej rozdzielczości i z efektem rybiego oka oraz zwiększa skuteczność zarządzania systemami monitoringu.

Macroscop to nowoczesny i w pełni skalowalny system analityki obrazu, który optymalizuje wykorzystanie zasobów serwera i pozwala na czterokrotny wzrost jego wydajności. Oprogramowanie Macroscop składa się z szeregu modułów analitycznych, takich jak rozpoznawanie twarzy, śledzenie, inteligentne alerty, liczenie osób i wiele innych niezbędnych zarówno w zastosowaniach prywatnych, jak i na potrzeby firm.