Bezpłatny webinar on-line QNAP

Szyfrowanie danych

15.02.2023, godz. 10:00

Zapraszamy na webinar poświęcony szyfrowaniu danych na serwerach QNAP. W jego trakcie omówimy mechanizmy szyfrowania dyskowego, szyfrowania folderów oraz szyfrowanie plikowe, które zabezpiecza dane nie tylko w trakcie ich przechowywania, ale również umożliwia bezpieczne przekazywanie dla współpracowników. Oprócz omówienia pokażemy konfigurację poszczególnych mechanizmów w praktyce.

 

Wydarzenie będzie streamowane na platformie YouTube.  Aby uzyskać link bezpośredni i przypomnienie przed wydarzeniem, zarejestruj się niżej. 

Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Sales Engineer QNAP at FEN

Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od 14 lat.

Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.