Bezpłatny webinar on-line QNAP

QTS 5.1.0  – zwiększona wydajność, elastyczne zarządzanie oraz zwiększone bezpieczeństwo

26.04.2023, godz. 10:00
qts501_features

Zapraszamy na webinar poświęcony systemowi QNAP QTS 5.1.0, który oferuje wiele nowych funkcji, które zwiększają bezpieczeństwo oraz wydajność serwera QNAP NAS. Możemy logować się za pomocą bezpieczniejszych metod weryfikacji m.in przez aplikację QNAP Authenticator, delegować zadania administracyjne do zwykłych użytkowników oraz zarządzać urządzeniami NAS za pomocą AMIZ Cloud. Możemy również korzystać z płynniejszego przeglądania i wyszukiwania plików w aplikacji File Station, inteligentnej migracji dysków oraz wielu innych funkcji.

W trakcie wydarzenia omówimy możliwości nowej wersji systemu QTS. Poruszymy tematy związane z wielokanałowością SMB, uwierzytelnianiem dwuskładnikowym oraz delegowaniu administracji.

 

Wydarzenie będzie streamowane na platformie YouTube.  Aby uzyskać link bezpośredni i przypomnienie przed wydarzeniem, zarejestruj się niżej. 

Prowadzący
Mateusz_K
Mateusz Konieczny
Junior Sales Engineer QNAP at FEN

Inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN.

Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.

Zarejestruj się, bierz udział w webinarach i zadawaj pytania – napisz nam z czym masz najczęściej problemy, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia.
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.