Sophos Firewall
- wydajne zabezpieczenie dla SMB, klasy Enterprise -
21 lipca 2021 10:00

Czy wiesz, że jeśli nie rozszywasz ruchu TLS, nie weryfikujesz 80% ruchu w swojej sieci? A w przyszłości ta wartość będzie jeszcze większa!

Dodatkowo już 1/3 ataków jest przeprowadzana przy użyciu szyfrowanego ruchu. Jeszcze gorzej jest w kontekście kradzieży wrażliwych danych — niemal połowa hakerów używa ruchu szyfrowanego. To oznacza, ze administrator nie jest w stanie wykryć ataku, ani w ogóle zauważyć, że coś się dzieje.

Największym problemem rozszyfrowywania tego ruchu, jest zasobożerność tego procesu. Dlatego Sophos w swoich urządzeniach zaczął stosować drugi procesor dedykowany tylko do procesów związanych z ruchem sieciowym, tzw. NPU (Network Processing Unit). Dzięki temu wydajność deszyfrowania ruchu TLS jest najwydajniejsza w swojej klasie na rynku.

To tylko skrawek nowych możliwości, które daje nam rozwiązanie Sophos Firewall, które przeszło ostatnio potężny lifting zarówno pod kątem sprzętowym, jak i w kontekście oprogramowania.

Interesujące? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarejestruj się na webinar, posłuchaj eksperta, zadaj nam pytania podczas sesji. Będziemy tam dla Ciebie.

banner-image3
ImageImageImageImageImageImage
Prezentacja na realnym sprzęcie.
Bartosz Kania
Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Prosty i ludzki sposób przekazu.
Piotr Głownia
iTShield Piotr Głownia
Live Demo - to zawsze robi robotę
Sławek Burak
Sun Capital sp. z o.o.
Podobało mi się uwzględnienie zarówno informacji produktowych jak i technik podejścia do klienta. Dodatkowym atutem była prezentacja która dobrze obrazowała poruszane treści w związku z czym moja uwaga nie była przesadnie rozpraszana zewnętrznymi.
Kamil Wojtowicz
PLC Doradztwo Informatyczne
Portfolio Sophos nie było mi wcześniej w całości znane, tak więc fajnie było posłuchać co ten producent i jak szeroki ma wachlarz swoich produktów. Przekazana wiedza przyda do dalszej eksploracji produktów aby w przyszłości móc je oferować klientom.
Grzegorz Markiewicz
Statim
Jestem fanem Sophos Central. Tak, część informacji to powtórka a część to nowe informacje.
Piotr Bartecki
Intacto Sp. z o.o.
A o czym będziemy mówić?
Czy szyfrowanie sprawiło, że Twój obecny firewall stracił znaczenie?
„Słonie” w naszej sieci, czyli jak przyspieszyć kluczowe aplikacje?
Ochrona przed zagrożeniami zero-day, czyli jak bronić się przed tym czego jeszcze nie ma?
Wymiana informacji między platformami — dlaczego to jest istotne i jak to realizować oraz jakie możliwości daje nam w kontekście Sophos?
Dobór rozwiązań: jak to robimy, na co patrzymy?
Rozruszaj swój umysł: na koniec webinaru konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, między innymi
Sophos Home Premium na rok
Prowadzący
Rafal_G
Rafał Gałka
Product Manager Sophos @ FEN

Product manager Sophos w FEN, od ponad 5 lat zajmuje się rozwiązaniami security zarówno pod kątem marketingowym jak i sprzedażowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten czas, potrafi opowiedzieć o sposobach sprzedaży rozwiązań security w sposób prosty i przystępny dla każdego.

Marek_D
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt i Trener Sophos @ FEN

Trener i inżynier Sophos z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego. Przeprowadził kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń Sophos dla inżynierów, setki prezentacji i wiele szkoleń zamkniętych dla administratorów.

Zasady rejestracji:

By odebrać materiały szkoleniowe, wypełnij formularz i zaznacz wymagane zgody. Komplet materiałów: nagrania, prezentacje i odpowiedzi na pytania trafią bezpośrednio na wskazaną skrzynkę mailową.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z linkami dostępu do materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Zarejestruj się i odbierz materiały:

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Nazwa firmy*

Telefon

Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.