Sophos Firewall
- wydajne zabezpieczenie dla SMB, klasy Enterprise -
[ultimate_spacer height=”10″ height_on_mob=”20″]
21 lipca 2021 10:00
[ult_buttons btn_title=”Zarejestruj się i odbierz materiały” btn_link=”url:%23rejestracja|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#e86c00″ btn_bg_color_hover=”#000000″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”rgba(255,255,255,0.01)” btn_color_border_hover=”#000000″ btn_border_size=”2″ btn_radius=”10″ btn_font_family=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:regular” btn_font_style=”font-weight:normal;font-style:normal;” btn_font_size=”20″ notification=””]

Czy wiesz, że jeśli nie rozszywasz ruchu TLS, nie weryfikujesz 80% ruchu w swojej sieci? A w przyszłości ta wartość będzie jeszcze większa!

Dodatkowo już 1/3 ataków jest przeprowadzana przy użyciu szyfrowanego ruchu. Jeszcze gorzej jest w kontekście kradzieży wrażliwych danych — niemal połowa hakerów używa ruchu szyfrowanego. To oznacza, ze administrator nie jest w stanie wykryć ataku, ani w ogóle zauważyć, że coś się dzieje.

Największym problemem rozszyfrowywania tego ruchu, jest zasobożerność tego procesu. Dlatego Sophos w swoich urządzeniach zaczął stosować drugi procesor dedykowany tylko do procesów związanych z ruchem sieciowym, tzw. NPU (Network Processing Unit). Dzięki temu wydajność deszyfrowania ruchu TLS jest najwydajniejsza w swojej klasie na rynku.

To tylko skrawek nowych możliwości, które daje nam rozwiązanie Sophos Firewall, które przeszło ostatnio potężny lifting zarówno pod kątem sprzętowym, jak i w kontekście oprogramowania.

Interesujące? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarejestruj się na webinar, posłuchaj eksperta, zadaj nam pytania podczas sesji. Będziemy tam dla Ciebie.

ImageImageImageImageImageImage
Prezentacja na realnym sprzęcie.
Bartosz Kania
Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Prosty i ludzki sposób przekazu.
Piotr Głownia
iTShield Piotr Głownia
Live Demo - to zawsze robi robotę
Sławek Burak
Sun Capital sp. z o.o.
Podobało mi się uwzględnienie zarówno informacji produktowych jak i technik podejścia do klienta. Dodatkowym atutem była prezentacja która dobrze obrazowała poruszane treści w związku z czym moja uwaga nie była przesadnie rozpraszana zewnętrznymi.
Kamil Wojtowicz
PLC Doradztwo Informatyczne
Portfolio Sophos nie było mi wcześniej w całości znane, tak więc fajnie było posłuchać co ten producent i jak szeroki ma wachlarz swoich produktów. Przekazana wiedza przyda do dalszej eksploracji produktów aby w przyszłości móc je oferować klientom.
Grzegorz Markiewicz
Statim
Jestem fanem Sophos Central. Tak, część informacji to powtórka a część to nowe informacje.
Piotr Bartecki
Intacto Sp. z o.o.
A o czym będziemy mówić?
Image icon
Czy szyfrowanie sprawiło, że Twój obecny firewall stracił znaczenie?
[ultimate_spacer height=”0″ height_on_mob=”20″]
Image icon
„Słonie” w naszej sieci, czyli jak przyspieszyć kluczowe aplikacje?
[ultimate_spacer height=”0″ height_on_mob=”20″]
Image icon
Ochrona przed zagrożeniami zero-day, czyli jak bronić się przed tym czego jeszcze nie ma?
Image icon
Wymiana informacji między platformami — dlaczego to jest istotne i jak to realizować oraz jakie możliwości daje nam w kontekście Sophos?
[ultimate_spacer height=”0″ height_on_mob=”20″]
Image icon
Dobór rozwiązań: jak to robimy, na co patrzymy?
Rozruszaj swój umysł: na koniec webinaru konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, między innymi
Sophos Home Premium na rok
Prowadzący
Rafal_G
Rafał Gałka
Product Manager Sophos @ FEN

Product manager Sophos w FEN, od ponad 5 lat zajmuje się rozwiązaniami security zarówno pod kątem marketingowym jak i sprzedażowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten czas, potrafi opowiedzieć o sposobach sprzedaży rozwiązań security w sposób prosty i przystępny dla każdego.

Marek_D
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt i Trener Sophos @ FEN

Trener i inżynier Sophos z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego. Przeprowadził kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń Sophos dla inżynierów, setki prezentacji i wiele szkoleń zamkniętych dla administratorów.

Zasady rejestracji:

By odebrać materiały szkoleniowe, wypełnij formularz i zaznacz wymagane zgody. Komplet materiałów: nagrania, prezentacje i odpowiedzi na pytania trafią bezpośrednio na wskazaną skrzynkę mailową.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z linkami dostępu do materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Zarejestruj się i odbierz materiały:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.