SALES
8 lipca 2021 10:00

Na sesji sprzedażowej dowiecie się, jakie funkcje nowego rozwiązania Sophos Firewall (seria XGS) mogą przeważyć na korzyść tego rozwiązania w porównaniu z konkurencją. Opowiemy także o kluczowych zmianach i nowościach w rozwiązaniu. Przedstawimy także model licencjonowania i opiszemy, jak przeprowadzić klienta przez proces wyboru odpowiedniego produktu.

Na końcu przedstawimy luźny „skrypt” pytań do klienta, który może pomóc w otworzeniu rozmowy związanej z zakupem Sophos Firewall.

Nie obejdzie się także bez Quizu i możliwości wygrania nagród dla najbardziej aktywnych uczestników sesji.

Agenda

Opis produktu, segmentacja rynku, idealny klient, pomysły na „kreatywne” ofertowanie
Kluczowe wyróżniki w stosunku do rynku
Sophos CAN CARD – czyli skrypt pod rozmowy z klientami
Podsumowanie oraz QUIZ

Prowadzący
Rafal_G
Rafał Gałka
Product Manager Sophos @ FEN

Product manager Sophos w FEN, od ponad 5 lat zajmuje się rozwiązaniami security zarówno pod kątem marketingowym jak i sprzedażowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten czas, potrafi opowiedzieć o sposobach sprzedaży rozwiązań security w sposób prosty i przystępny dla każdego.

TECHNICAL
9 lipca 2021 10:00

Sesja techniczna jest przeznaczona dla inżynierów (pre-sales), którzy będą odpowiedzialni za prezentowanie produktu przed klientem końcowym. Skupimy się na wiedzy inżynierskiej, która jest ważna w procesie sprzedaży i prezentowania produktu klientowi.

Przedstawimy kluczowe technologiczne punkty, w których Sophos znacząco wygrywa w stosunku do rynku. Oprzemy to na prezentacji rozwiązania na żywo, tak aby pokazać, jak w prosty sposób możemy realizować polityki bezpieczeństwa.

Następnie pokażemy, jak Sophos widzi ruch szyfrowany i co nam daje ta wiedza.

Na końcu również dla inżynierów przygotowaliśmy quiz wiedzy na temat prezentowanego produktu.

Agenda

Kluczowe wyróżniki technologiczne rozwiązania
Prezentacja funkcji ułatwiających codzienną pracę z produktem
Lepsza widoczność sieci, krótka prezentacja rozwiązania
Podsumowanie i Quiz Sophos Firewall

Prowadzący
marek_dalke
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt i Trener Sophos @ FEN

Trener i inżynier Sophos z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego. Przeprowadził kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń Sophos dla inżynierów, setki prezentacji i wiele szkoleń zamkniętych dla administratorów.

Na każdym spotkaniu QUIZ z nagrodami dla uczestników.
Zasady rejestracji:

By odebrać materiały szkoleniowe, wypełnij formularz i zaznacz wymagane zgody. Komplet materiałów: nagrania, prezentacje i odpowiedzi na pytania trafią bezpośrednio na wskazaną skrzynkę mailową.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z linkami dostępu do materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Zarejestruj sięi odbierz komplet materiałów:

  Webinar*

  SALESTECHNICAL

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.