Sieciowe Czwartki z
Cykl webinarów Sieciowe Czwartki z Zyxel
Sieciowe Czwartki z Zyxel

Sieciowe Czwartki z Zyxel to cykl webinarów prowadzonych przez przedstawicieli producenta oraz przez specjalistów FEN. Podczas 6 spotkań poruszymy najważniejsze tematy związane z rozwiązaniami sieciowymi: praca zdalna, przełączniki, zaawansowana ochrona sieci, rozwiązania do monitoringu, WiFi 6 oraz zarządzanie siecią w chmurze.

Każde ze spotkań zostało odpowiednio przygotowane pod kątem merytorycznym oraz w miarę potrzeb wzbogacone o prezentacje live.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem sesji poniżej.

Zapraszamy do rejestracji.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz kontaktowy na dole strony. Przesłanie danych umożliwi odebranie zestawu wszystkich materiałów.

Prowadzący
Aleksander Turski
Sales Engineer Zyxel
Aleksander Styś
VAR Account Manager Zyxel
Maciej Cenkier
Product Manager Zyxel at FEN
Sesje
Rozwiązania Zyxel VPN do pracy zdalnej

Jak możesz łatwo pracować zdalnie z domu lub z dowolnego miejsca na świecie dzięki rozwiązaniom Zyxel. Pracujesz z domu lub w podróży i potrzebujesz dostać się zdalnie do firmowej sieci i jej zasobów? Pokażemy jak możesz to zrobić wykorzystując połączenia IPSec/L2TP/SSL VPN w oparciu o rozwiązania Zyxel.

Poznaj przełączniki Zyxel

Firma Zyxel oferuje szeroką gamę przełączników sieciowych dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dzięki którym możliwe jest zbudowanie wydajnych i bezpiecznych sieci komputerowych. Przełączniki marki Zyxel zaprojektowane zostały w taki sposób by spełniać obowiązujące standardy oraz sprostać wymaganiom i potrzebom klientów.

Zyxel ATP – zaawansowana ochrona sieci

ATP czyli Advanced Threat Protection to linia bram marki Zyxel korzystająca z mechanizmów chmurowych i sztucznej inteligencji. Podczas webinarium zaprezentowane zostaną najważniejsze funkcje urządzenia, a w szczególności funkcje UTM, dzięki którym można w istotny sposób podnieść poziom zabezpieczeń sieci komputerowej w firmie.

Prezentacja przełączników IP Surveillance GS1300/GS1350

Bezpieczeństwo, w tym monitoring IP, jest jedną z głównych sił napędowych obecnego rynku IT. Z jednej strony, od dostawców i instalatorów wymaga się dostarczenia kompleksowego rozwiązania, w tym przełączników PoE, do przesyłania sygnału oraz dostarczenia zasilania do kamery. Z drugiej strony zastosowanie w instalacjach budżetowych przełączników PoE może sprawić, że sieci te mogą być niestabilne. Zyxel wychodzi naprzeciw wymaganiom oferując swoim Partnerom nową serie przełączników dedykowanych do monitoringu IP.

Wi-Fi 6 – punkty dostępowe 802.11ax w ofercie Zyxel

Sieci bezprzewodowe zdobyły popularność nie bez przyczyny. Prostota instalacji, niższe koszty wdrożenia, łatwa dostępność to tylko niektóre z argumentów przemawiających za ich stosowaniem. Firma ZYXEL posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów dla klientów biznesowych i indywidualnych, dzięki którym możliwe jest zbudowanie wydajnej i bezpiecznej sieci bezprzewodowej. Zapraszamy na prezentację dotyczącą najnowszej odsłony standardu sieci bezprzewodowej 802.11ax, nazwanej WiFi6 oraz produktów dostarczających możliwość wykorzystania w pełni tej obecnie najnowocześniejszej technologii na rynku.

Zyxel Nebula – zarządzanie siecią w chmurze

Rynek usług IT rozwija się bardzo szybko. Wraz z rozwojem usług informatycznych pojawiają się nowe możliwości. Inżynierowie firmy ZYXEL rozwijając rozwiązania techniczne opracowali narzędzie, dzięki któremu możliwe stało się wdrażanie oraz zarządzanie sieciami komputerowymi w chmurze. Nebula jest rozwiązaniem elastycznym, skalowalnym, w znacznym stopniu ułatwiającym zarządzanie wszystkimi urządzeniami sieciowymi marki ZYXEL z jednego panelu, z dowolnego miejsca na świecie.

Odbierz nagrania

  Imię*

  Nazwisko

  Adres email*

  Nazwa firmy

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.