Sieciowe Czwartki z
zyxel-logo
Cykl webinarów Sieciowe Czwartki z Zyxel
◯ 7 maja⠀⠀⠀◯ 14 maja⠀⠀⠀ ◯ 21 maja
◯ 28 maja⠀⠀⠀◯ 4 czerwca⠀⠀⠀ ◯ 10 czerwca
zyxel_1_600x600
Sieciowe Czwartki z Zyxel

Sieciowe Czwartki z Zyxel to cykl webinarów prowadzonych przez przedstawicieli producenta oraz przez specjalistów FEN. Podczas 6 spotkań poruszymy najważniejsze tematy związane z rozwiązaniami sieciowymi: praca zdalna, przełączniki, zaawansowana ochrona sieci, rozwiązania do monitoringu, WiFi 6 oraz zarządzanie siecią w chmurze.

Każde ze spotkań zostało odpowiednio przygotowane pod kątem merytorycznym oraz w miarę potrzeb wzbogacone o prezentacje live.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem sesji poniżej.

Dla aktywnych uczestników przygotowaliśmy specjalne upominki.

Zapraszamy do rejestracji.

Zasady rejestracji:

Kliknij “Zarejestruj się” by przejść do formularza rejestracyjnego. Przesłanie danych wiąże się z zapisem na wszystkie sesje w cyklu “Synology Partner Show”. Przed każdą z sesji prześlemy odpowiedni link, który umożliwi wygenerowanie dostępu do sesji webinarowej. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod tym adresem lub z pomocą ikonki Messenger znajdującej się w dolnym prawym roku tej strony.

Prowadzący
Aleksander Turski
Sales Engineer Zyxel
Aleksander Styś
VAR Account Manager Zyxel
Maciej Cenkier
Product Manager Zyxel at FEN
Sesje
07.05.2020 godz. 10:00
Rozwiązania Zyxel VPN do pracy zdalnej

Jak możesz łatwo pracować zdalnie z domu lub z dowolnego miejsca na świecie dzięki rozwiązaniom Zyxel. Pracujesz z domu lub w podróży i potrzebujesz dostać się zdalnie do firmowej sieci i jej zasobów? Pokażemy jak możesz to zrobić wykorzystując połączenia IPSec/L2TP/SSL VPN w oparciu o rozwiązania Zyxel.

14.05.2020 godz. 10:00
Poznaj przełączniki Zyxel

Firma Zyxel oferuje szeroką gamę przełączników sieciowych dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dzięki którym możliwe jest zbudowanie wydajnych i bezpiecznych sieci komputerowych. Przełączniki marki Zyxel zaprojektowane zostały w taki sposób by spełniać obowiązujące standardy oraz sprostać wymaganiom i potrzebom klientów.

21.05.2020 godz. 10:00
Zyxel ATP – zaawansowana ochrona sieci

ATP czyli Advanced Threat Protection to linia bram marki Zyxel korzystająca z mechanizmów chmurowych i sztucznej inteligencji. Podczas webinarium zaprezentowane zostaną najważniejsze funkcje urządzenia, a w szczególności funkcje UTM, dzięki którym można w istotny sposób podnieść poziom zabezpieczeń sieci komputerowej w firmie.

28.05.2020 godz. 10:00
Prezentacja przełączników IP Surveillance GS1300/GS1350

Bezpieczeństwo, w tym monitoring IP, jest jedną z głównych sił napędowych obecnego rynku IT. Z jednej strony, od dostawców i instalatorów wymaga się dostarczenia kompleksowego rozwiązania, w tym przełączników PoE, do przesyłania sygnału oraz dostarczenia zasilania do kamery. Z drugiej strony zastosowanie w instalacjach budżetowych przełączników PoE może sprawić, że sieci te mogą być niestabilne. Zyxel wychodzi naprzeciw wymaganiom oferując swoim Partnerom nową serie przełączników dedykowanych do monitoringu IP.

04.06.2020 godz. 10:00
Wi-Fi 6 – punkty dostępowe 802.11ax w ofercie Zyxel

Sieci bezprzewodowe zdobyły popularność nie bez przyczyny. Prostota instalacji, niższe koszty wdrożenia, łatwa dostępność to tylko niektóre z argumentów przemawiających za ich stosowaniem. Firma ZYXEL posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów dla klientów biznesowych i indywidualnych, dzięki którym możliwe jest zbudowanie wydajnej i bezpiecznej sieci bezprzewodowej. Zapraszamy na prezentację dotyczącą najnowszej odsłony standardu sieci bezprzewodowej 802.11ax, nazwanej WiFi6 oraz produktów dostarczających możliwość wykorzystania w pełni tej obecnie najnowocześniejszej technologii na rynku.

10.06.2020 godz. 10:00
Zyxel Nebula – zarządzanie siecią w chmurze

Rynek usług IT rozwija się bardzo szybko. Wraz z rozwojem usług informatycznych pojawiają się nowe możliwości. Inżynierowie firmy ZYXEL rozwijając rozwiązania techniczne opracowali narzędzie, dzięki któremu możliwe stało się wdrażanie oraz zarządzanie sieciami komputerowymi w chmurze. Nebula jest rozwiązaniem elastycznym, skalowalnym, w znacznym stopniu ułatwiającym zarządzanie wszystkimi urządzeniami sieciowymi marki ZYXEL z jednego panelu, z dowolnego miejsca na świecie.

Zasady rejestracji:

Kliknij “Zarejestruj się” by przejść do formularza rejestracyjnego. Przesłanie danych wiąże się z zapisem na wszystkie sesje w cyklu “Synology Partner Show”. Przed każdą z sesji prześlemy odpowiedni link, który umożliwi wygenerowanie dostępu do sesji webinarowej. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod tym adresem lub z pomocą ikonki Messenger znajdującej się w dolnym prawym roku tej strony.