Wrześniowe aktualności Sophos
Spotkanie on-line - 05.09.2023, 10:00
laptop_sophos_narzedzia

Jesteś partnerem Sophos? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zarejestrować projekt, tak aby uzyskać najlepsze możliwe ceny? Wiedzieć, gdzie znaleźć materiały marketingowe, gotowe kampanie, albo wręcz specjalnie przygotowane kampanie z gotowym szablonem szytym dla Twojej firmy? Chcesz mieć pieczę nad wsparciem technicznym Twoich klientów? Lubisz być na bieżąco z nowościami z kanału partnerskiego?

Weź udział w spotkaniu z naszym ekspertem Sophos!

Prowadzący
Image
Rafał Gałka
Product Manager Sophos @ FEN
Product manager Sophos w FEN, od ponad 6 lat zajmuje się rozwiązaniami security zarówno pod kątem marketingowym jak i sprzedażowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez ten czas potrafi opowiedzieć o sposobach sprzedaży rozwiązań security w sposób prosty i przystępny dla każdego.
ImageImageImageImage
Merytoryczne odpowiedzi i super rzeczowa prezentacja - w godzinę mogłem dowiedzieć się wiele na temat ataków i ochrony przed nimi.
Jacek Borowski
Starostwo Powiatowe w Lubaniu
Zwrócenie uwagi na przykłady "z rynku" i pokazanie jak reagować na pytania od klientów.
Sebastian Wasilewski
IT COMPUTERS
Podobają mi się istniejące rozwiązania uświadamiające pracowników i zapobiegające atakom.
Jacek Leśniewski
ALO Sp. z o.o.
Imponująca wiedza prowadzącego.
Artur Łukowczyk
SOFTART
Agenda
0
Dlaczego Sophos?
Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Sophos. Omówimy naszą rozpoznawalność na rynku oraz porównamy nasze rozwiązania do konkurencji, byś miał pełny obraz naszej przewagi.
  • Rozpoznawalność
  • Sophos kontra konkurencja
  • Program Partnerski Sophos
0
Poziomy partnerstwa
Prześledzimy różne poziomy partnerstwa w ramach programu partnerskiego Sophos. Poznasz dostępne szkolenia, kategorie produktowe oraz korzyści związane z rabatami partnerskimi. Przyjrzymy się także konkretnym przykładom ofert dla partnerów.
  • Szkolenia
  • Kategorie produktowe
  • Rabaty partnerskie
  • Przykłady ofert
  • Współpraca z FEN
0
Jak my — jako dystrybutor — możemy Ci pomóc?
Opowiemy, w jaki sposób jako dystrybutor możemy Ci pomóc. Wyjaśnimy, czego oczekujemy od partnerów w naszej współpracy, by osiągnąć wzajemne korzyści.
0
Od czego zacząć? Kluczowe produkty z oferty Sophos
Skoncentrujemy się na kluczowych produktach oferowanych przez Sophos. Przybliżymy Ci ich główne cechy i zastosowania, pomagając Ci zrozumieć, od czego warto rozpocząć.
0
Nadchodzące zmiany w Sophos (BST)
Przedstawimy Ci nadchodzące zmiany i naniesiemy je na kalendarz. Omówimy również istotne zmiany w procesach i narzędziach, byś był na bieżąco. Na koniec podpowiemy, gdzie najlepiej szukać aktualnych informacji i jak się na nie przygotować.
  • Kalendarz wydarzeń
  • Lista zmian
  • Gdzie szukać informacji
  • Jak się przygotować
Interesuje Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Wykorzystaj link polecający przesłany w mailu i odbieraj dodatkowe nagrody!

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.