Co byś zrobił, gdybyś mógł cofnąć czas?
Sprawdzone sposoby na sprzedaż backupu.
Webinar On-line

pobierz_materialy

Prosto od jednego z najbardziej doświadczonych ludzi w branży.
Sprawdzone sposoby sprzedaży rozwiązań backup.

Sprzedaż backup często okazuje się trudniejsza niż mogłoby się wydawać. Problem, który dotyczy każdego, a jednocześnie będący często ignorowaną sferą bezpieczeństwa w IT.

Opierając się na ponad dwóch dekadach doświadczenia w branży, zarówno w sprzedaży, jak i w marketingu, podpowiem sposoby i argumenty, które przekonają nawet najtrudniejszego klienta.

Podczas spotkania odpowiemy sobie na podstawowe pytania:

  1. Kto potrzebuje backup?
  2. Jak przekonać klienta że potrzebuje backup?
  3. Jakie najlepsze produkty Xopero można zaoferować?
  4. W jaki sposób Xopero pomaga swoim partnerom?

Poruszymy również tematykę nowej ustawy GDPR, która wprowadza realne kary 20 mln Euro za naruszenie zasad obchodzenia się z danymi osobowymi, w tym odpowiedniego zabezpieczenia tych danych.

Prowadzący
Przemysław Kucharzewski
Xopero Channel Sales Director (Poland)

Przemek jest doświadczonym praktykiem sprzedaży i marketingu, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Pomagał rozwijać wiele marek, kanałów i firm, sam tworząc kilka od podstaw.

Obecnie związany jest z Xopero, w którym jako Channel Sales Director odpowiada za kontakt z dystrybutorami i broadlinerami, opiekuje się partnerami oraz zarządza wszystkimi aktywnościami, zarówno sprzedażowymi, jak i marketingowymi. Niewiele osób w Polsce zna się równie dobrze na sprzedaży kanałowej.

Przemek ma szeroką wiedzę popartą latami doświadczeń, którą chętnie się dzieli.