WEBINAR
Poznaj Nakivo Backup & Replication, nowoczesne i oszczędne rozwiązanie do ochrony danych
Zapraszamy na webinar poświęcony Nakivo Backup & Replication, jednemu z najszybciej rozwijających się rozwiązań do ochrony danych w środowiskach wirtualnych, fizycznych i chmurowych.

Webinar będzie składał się z dwóch części, prezentacji, podczas której przedstawimy cechy oprogramowania, jego architekturę oraz opcje licencjonowania, a także demo podczas którego zaprezentujemy interfejs tego rozwiązania. Podczas webinaru będzie można zadawać pytania, a wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają od nas komplet materiałów w formie prezentacji, nagrania oraz listy pytań i odpowiedzi.

Co powoduje, że Nakivo cieszy się powodzeniem u coraz szerszego
grona zarówno mniejszych jak i dużych klientów?
 • Rozwiązanie typu All-in-One – znajdziesz w nim najpotrzebniejsze funkcje!
  Backup, Replikacja, Odtwarzanie, Site Recovery
 • Wsparcie środowisk wirtualnych, fizycznych, chmury – ochronisz swoje zasoby!
  VMware, Hyper-V, Nutanix, Windows, Linux, AWS EC2, Backup do Wasabi, Backup baz danych Oracle, a także backup Microsoft 365 (Exchange, Onedrive, Sharepoint).
 • Możliwość uruchomienia na dowolnej platformie – zainstalujesz je bez problemu w kilka minut!
  NAS, Linux, Windows, VA, AWS AMI
 • Oszczędność czasu – intuicyjny interfejs, którego nie trzeba się uczyć latami!
  Intuicyjny interfejs www, brak dedykowanych konsol i aplikacji do administracji, możliwość rozdzielenia interfejsu na wiele instancji w ramach funkcji Multi Tenant
 • Oszczędność kosztów – kosztuje nawet połowę mniej w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań!
  Tańsze od konkurencji, a do tego bez dodatkowych licencji na system operacyjny, dodatkowych baz MS SQL oraz program Trade-IN
 • Obsługa klienta – 97.3% zadowolonych klientów!
  Gdy potrzeba pomocy liczy się czas, Nakivo może pochwalić się niezawodnym supportem świadczącym usługi w trybie Standard oraz 24×7.

Dla kogo jest to wydarzenie?

 • Administratorów IT
 • Specjalistów IT odpowiedzialnych za rozwiązania backupu w organizacji
 • Osób zarządzających, poszukujących rozwiązań o dobrym stosunku cena/jakość

O czym będziemy mówić?

 • Opowiemy jakie platformy można chronić z Nakivo.
 • Przedstawimy najważniejsze funkcje oprogramowania, jego architekturę oraz metody licencjonowania.
 • Pokażemy interfejs zarządzania i jak realizować przykładowe zadania backupu.

Jak będzie wyglądało to wydarzenie?

Prezentacja online połączona z demo na żywo interfejsu Nakivo, pozwalającego efektywnie zarządzać backupem nawet w bardzo złożonych środowiskach.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań do prowadzącego.

 

Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Inżynier NAKIVO @ FEN

Inżynier i trener z ponad 10 letnim doświadczeniem, na codzień pomaga naszym partnerom w doborze rozwiązania oraz uczy jak z nich korzystać.

Zasady rejestracji:

By odebrać materiały szkoleniowe, wypełnij formularz i zaznacz wymagane zgody. Komplet materiałów: nagrania, prezentacje i odpowiedzi na pytania trafią bezpośrednio na wskazaną skrzynkę mailową.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z linkami dostępu do materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Nazwa firmy

  Adres email*

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.