Synology Partner Show
Synology Partner Show

Synology Partner Day to cykliczne spotkanie poświęcone rozwiązaniom marki Synology. Podczas wydarzeń opowiadamy o niuansach technicznych, dajemy możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami producenta oraz lepszego poznania funkcji oprogramowania.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, przenosimy spotkanie w świat online i wykorzystujemy okazję do organizacji jeszcze ciekawszej oraz angażującej serii webinarów!

Synology Partner Show to 4 spotkania w postaci sesji online, które poświęcamy ofercie Synology oraz partnerów technologicznych producenta, takich jak Dahua, Seagate i CyberPower.

Poruszymy takie tematy jak przekrój oferty Synology, Surveillance Station, VisualStation, technologie głębokiego uczenia, rozwiązania pomiaru temperatury ciała, dyski dedykowane NAS oraz najlepsze konfiguracje NAS z urządzeniami zasilania awaryjnego.

Prowadzący
Przemysław Biel
Key Account Manager Poland at Synology
Krzysztof Korcz
Country Sales Manager at Seagate
Karol Narojczyk
Surveillance Sales Representative Seagate
Jacek Weglarz
Training Manager & Evangelist at Dahua
Dariusz Głowacki
Business Development Manager at CyberPower
Maciej Cenkier
Product Manager Storage at FEN
Łukasz Skibiński
Support Specialist CCTV/Storage at FEN
Kamil Łuczak
Synology Sales Engineer at FEN
Sesje
Przekrój oferty i możliwości Synology

Omówienie rozwiązań od tych dla użytkowników domowych, przez SMB, po Enterprise.

Monitoring, a NAS?

Surveillance Station, VisualStation oraz DVA czyli urządzenia NAS Synology z technologią głębokiego uczenia. Rozwiązania na topie: BlackBody i pomiar temperatury ciała od Dahua.

Pamięć NAS
29 kwietnia 2020, godz. 10:00

Omówienie porftolio Seagate, rozwiązań IronWolf przeznaczonych do zapisu danych na NAS oraz dysków SkyHawk dedykowanych do monitoringu. Omówienie wad i zalet. Dyski AI i NVMe.

Jak zabezpieczyć NAS?
6 maja 2020, godz. 10:00

Jak i dlaczego warto korzystać z UPS’ów podłącoznych do NAS – pokaz live działania i konfiguracji. Omówienie portfolio produktów CyberPower i co je wyróżnia na tle konkurencji.