sophos_authorized_training_center_web-rgb

Security made simple

W ramach oficjalnego, polskiego Centrum Treningowego SOPHOS, nasi specjaliści szkolą inżynierów, architektów i użytkowników końcowych, którzy zajmują się obsługą, wdrażaniem i konfiguracją rozwiązań Security marki SOPHOS. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą nabytą przez lata pracy z bezpieczeństwem sieci, poświadczoną licznymi certyfikatami i setkami przeszkolonych osób.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najbliższych szkoleń.

Prowadzący:
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt & Trener SOPHOS
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Architekt & Trener SOPHOS
Sophos Central Certified Engineer
Poznań, 9-10 października 2018

Kurs dedykowany dla specjalistów i inżynierów, którzy zajmować będą się demonstrowaniem i testowym wdrażaniem rozwiązań opartych o Sophos Central. Szkolenie techniczne skupiające się na rozwiązaniu chmurowym, prezentujące główne cechy techniczne, możliwości konfiguracyjne jak i wyróżniki na tle konkurencji. Zdobyta podczas kursu wiedza pozwala na przygotowanie wstępnego projektu, prezentację działającego rozwiązania jak i wykonanie prostego wdrożenia u klienta. Kurs ma charakter warsztatu. Do jego ukończenia niezbędne będą własny komputer oraz pozytywne zaliczenie egzaminu on-line.

central-home
img-stack
Sophos XG Firewall Certified Architect
Poznań, 13-16 listopada 2018

Zaawansowany kurs dedykowany dla doświadczonych specjalistów oraz inżynierów, którzy zajmować będą się udzielaniem wsparcia przy planowaniu, wdrażaniu, konfigurowaniu rozwiązania Sophos XG Firewall w środowisku produkcyjnym klienta. Rozbudowane szkolenie techniczne mające charakter warsztatu opartego o prezentacje, dyskusje oraz ćwiczenia praktyczne. Do jego ukończenia niezbędne będą własny komputer oraz pozytywne zaliczenie egzaminu on-line.

Sophos Mobile Certified Engineer
Poznań, 4-5 grudnia 2018

Kurs dedykowany dla specjalistów i inżynierów, którzy zajmować będą się demonstrowaniem i testowym wdrażaniem rozwiązania Sophos Mobile Control.

Szkolenie techniczne skupiające się na rozwiązaniu do ochrony stacji roboczych i serwerów, prezentujące główne cechy techniczne, możliwości konfiguracyjne jak i wyróżniki na tle konkurencji. Zdobyta podczas kursu wiedza pozwala na przygotowanie wstępnego projektu, prezentację działającego rozwiązania jak i wykonanie prostego wdrożenia u klienta. Kurs ma charakter warsztatu. Do jego ukończenia niezbędne będą własny komputer oraz pozytywne zaliczenie egzaminu on-line.

SFM-Screen